فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 10 دی 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 228

فال روزانه بهار فال

فال روزانه سه شنبه 10 دی ماه 98

متولدین فروردین متولدین فرودین:

به طور معمول، شما فردی متمایل به مسائل معنوی هستید اما امروز ممکن است مفاهیم متافیزیکی و ماورایی برای شما آزار دهنده باشند. خواه این مسائل ایده هایی باشند که مدت هاست به دنبال آن ها هستید یا چیزهای جدیدی باشند که اخیراً آن ها را کشف کرده اید، به طور کلی امروز پرداختن به چنین مسائلی برای شما جذاب نیست و ممکن است به طور موقت اعتقاد خود را به آن ها از دست دهید. وضعیت امروز برای شما مفید خواهد بود و مقداری تردید به شما کمک می کند تا ایده های هرز را دور بریزید و اعتماد خود به دیگران را مجدداً تجدید نمایید.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

امروز ممکن است چیزی درباره یکی از دوستانتان بشنوید که می تواند نا امید کننده باشد. می تواند یک طرف تیره و تاریک برای این شخص وجود داشته باشد که شما قبلاً از آن آگاه نبودید و این باعث می شود که شما بخواهید مدتی از این شخص جدا شوید و رابطه خود را با این فرد دوباره ارزیابی کنید. هنگام در نظر گرفتن چنین موردی، به یاد داشته باشید که همه ما طرف های تاریک خود را داریم. آیا آنچه شما کشف کردید می تواند عامل مناسبی برای قضاوت کردن او باشد؟ به این فکر کنید!


متولدین خریداد متولدین خرداد:

امروز مسئولیت های خارج از خانه ممکن است به طور موقت با زندگی عاشقانه شما تداخل داشته باشند. ممکن است در حوالی عصر، تمایل شدیدی به همراهی و بودن در کنار شریک زندگی خود داشته باشید اما شرایط ویژه ممکن است ساعات کاری شما را تغییر دهد. این می تواند نا امید کننده باشد زیرا مدتهاست که منتظر این کار هستید، اما می توانید در پایان شب او را ملاقات کنید. از پیش آمدن چنین وضعیتی نترسید، بیشتر افراد شرایطی مانند این را درک می کنند.


متولدین تیر متولدین تیر:

امروز به احتمال زیاد کارهای روزمره برای شما بسیار خسته کننده اند. ممکن است یک فشار ناگهانی درونی شما را به رها کردن کارها ترغیب کند اما از طرفی هنوز هم ممکن است احساس تعهد را در درون خود حس کنید. این احساس تضاد باید بگذرد. اگر چنین حسی فراتر از امروز ادامه یابد، ممکن است نیاز به ارزیابی مجدد مناطق خاصی از زندگی خود داشته باشید. فرصت های زیادی در بیرون وجود دارد و زندگی کوتاه تر از آن است که بخواهید درون شرایطی که به شما اجازه رشد نمی دهد گیر کنید.


متولدین مرداد متولدین مرداد:

ممکن است امروز به طور ویژه ای احساساتی و پر شور باشید و بخواهید با دوستان یا کسی که دوستش دارید وقت بگذرانید. با این حال، مسئولیت های دیگر می توانند سر راه شما قرار بگیرند. این می تواند بهانه ای مناسب برای غوطه ور شدن در غم و اندوه برای شما فراهم کند، اما در این دام قرار نگیرید. هر وظیفه ای که به شما سپرده شده را انجام دهید و سپس به کارهای دیگر بپردازید، شاید حتی بتوانید آن ها را به فردا موکول کنید. پس از امروز و انرژی گرم آن استفاده کنید.


متولدین شهریور متولدین شهریور:

امروز ممکن است کمی احساس نا امیدی داشته باشید. شما ممکن است تمایل داشته باشید تا هر مانعی که در راه رسیدن به اهدافتان وجود داشته را به عنوان یک شکست شخصی در نظر بگیرید، اگر اجازه دهید، این ایده می تواند در طول روز با شما ماندگار شود. سعی کنید هدفمند باشید و از دیدن تصویر بزرگ چشم پوشی نکنید. شما تاکنون حتی یک نبرد را شکست نخورده اید – در بدترین حالت، این یک درگیری جزئی است! این احتمال وجود دارد که اگر به سخت کوشی خود ادامه دهید، باز هم جنگ را برنده شوید!


متولدین مهر متولدین مهر:

امروز ممکن است یک تماس تلفنی نسبتاً نا امیدکننده دریافت کنید. این ممکن است خبری در مورد یکی از پروژه های شما باشد که فقط موقتی است اما با این وجود نا امید کننده است. احتمالاً مجبور خواهید بود با بعضی از جزئیات بسیار ناچیز  مقابله کنید و این می تواند زمان بسیار ارزشمندی را تلف کند. با این حال دست از کار نکشید، شما هنوز هم خوب کار می کنید! اجازه ندهید که نا امیدی های شما مانع شما شوند.


متولدین آبان متولدین آبان:

پس از چند روز پر جنب و جوش و پر هیجان امروز ممکن است با یک نا امیدی بزرگ رو به رو شوید. هر روز نمی تواند پر از ماجراجویی و هیجان باشد. در حال حاضر، شما فقط باید به مسائل روزمره بپردازید. با این حال، به خاطر داشته باشید که آخر هفته های زیادی در راه اند و با یک نوع برنامه ریزی صحیح می توانید هیجان را به زندگی خود برگردانید.

متولدین آذر متولدین آذر:

ممکن است هدفی که سعی در رسیدن به آن داشته اید به طور موقت متوقف شود و این مسئله شما را وسوسه کند تا به ناامیدی بیفتید و به این فکر کنید که آیا اصلاً می توانید به چنین هدفی دست یابید یا خیر. به یاد داشته باشید که کلمه کلیدی امروز “موقتی” است. هر موانعی که در راه شما باشد سرانجام بر طرف خواهد شد و هدف شما باید این باشد که در مسیر مورد نظر خود پیشرفت کنید. در ضمن مراقب کارهای خود باشید، آنها ممکن است کسل کننده باشند اما لازم هستند!

متولدین دی متولدین دی:

امروز ممکن است متوجه شوید که نیاز به خرید خاصی دارید. شاید خانه یا ماشین شما به تعمیرات مهم نیاز داشته باشد یا شاید برخی تجهیزات جدید برای کار شما لازم باشد. این ممکن است بسیار دلسرد کننده باشد چراکه باید پولی را خرج آن کنید که ترجیح میدادید در مسائل سرگرم کننده تری از آن استفاده کنید. با این حال به این فکر کنید که این هزینه می تواند چه مشکلی را برای شما بر طرف کند، سپس متوجه می شوید که ارزش خرج کردن را دارد.


متولدین بهمن متولدین بهمن:

وزن مسئولیت های بیش از حد، شاید مربوط به خانواده، شغل یا وابستگی گروهی ممکن است امروز ذهن شما را درگیر کند. ممکن است احساس کنید که تمام بار دنیا بر روی شانه های شما قرار گرفته است. شما خسته اید و شاید نیاز به ارزیابی مجدد از تعهدات خود داشته باشید – مهربانی ذاتی شما ممکن است باعث شده باشد بیش از حد مورد استفاده قرار بگیرید. وظایفی که اکنون دارید را انجام دهید، اما قبل از پذیرفتن هرگونه وظیفه جدید بیشتر به آن فکر کنید، شما بیش از هرچیزی مهم هستید.


متولدین اسفند متولدین اسفند:
شما ممکن است فراز و نشیب های خود را داشته باشید. احتمالاً تماسی دریافت خواهید کرد که همزمان حاوی خبر خوب و خبر بد است و این می تواند باعث شود روحیه شما مانند یک آونگ به جلو و عقب برگردد. سعی کنید در مرکز و تعادل باقی بمانید. خبر خوب را به عنوان تشویق در نظر بگیرید و در مورد اخبار بد، سعی کنید آن را به صورت عینی در نظر بگیرید و راه هایی برای تبدیل آن به نفع خود پیدا کنید. همیشه راهی وجود دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 10 دی 98”

قالب تفریحی