فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 11 اردیبهشت 99

مجموعه: فال تعداد بازدید: 282

فال روزانه بهار فال

فال روزانه پنجشنبه 11 اردیبهشت ماه 99

متولدین فروردین متولدین فرودین:

امروز از مسائل بی اهمیت فاصله بگیرید. دیگران اگر می خواهند می توانند درباره چنین مسائلی بحث و استدلال کنند اما شما روشهای دلپذیر تری برای گذراندن وقت خود دارید. علاوه بر این، مهم نیست که چه کسی “درست” یا چه کسی “اشتباه” می گوید، فقط مهم است که شما از زندگی لذت ببرید.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

بهترین راه برای بهبودی شکاف و فاصله با یک دوست عزیز این است که بگویید متأسف هستید. آیا این خیلی سخت است؟ شما ممکن است یکی از اعضای سرسخت اردیبهشت باشید اما می بینید که نیاز است تا کمی کوتاه بیایید و اشتباه خود را بپذیرید تا شرایط به حالت عادی بازگردد.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

شخصی که با او کار می کنید و همکاری شغلی دارید، فکر می کند که شما با حرف زدن خود سوتی می دهید. آیا شما می خواهید او به همین شکل بدبینانه به شما نگاه کند؟ البته که نه! با ساکت ماندن برای بیشتر روز او را شگفت زده کنید و از ناامیدی در حال رشد او لذت ببرید.


متولدین تیر متولدین تیر:

به دلایلی عجیب و غریب، در حال حاضر صحبت کردن آزادانه برای شما دشوار است، اما پیوند عطارد – اورانوس شما را با موقعیتی روبرو می کند که چاره ای جز ابراز عقیده درباره آنچه اتفاق می افتد ندارید. بلند و واضح صحبت کنید.

متولدین مرداد متولدین مرداد:

شما ممکن است بخواهید در زمان نیاز به یک دوست یا اقوام کمک کنید اما اگر نشانه هایی دریافت کردید که آنها ترجیح می دهند شما فاصله خود را حفظ کنید، پس باید به آن احترام بگذارید. این انتخاب آنها است که آیا آنها به دنبال کمک هستند یا نه، بنابراین کمی عقب بمانید.

متولدین شهریور متولدین شهریور:

اگر امروز فرصتی برای انجام یک کار خوب برای کسی دارید در مورد آن فکر نکنید، فقط این کار را انجام دهید. آنها از کمک شما، و از اینکه برای پاداش و قدردانی اینکار را انجام نداده اید و فقط قصد کمک رسانی داشته اید، قدردانی می کنند.


متولدین مهر متولدین مهر:

شما معمولاً ترجیح می دهید احساسات خود را درون خود حفظ کنید اما اگر به یک عزیز اجازه ندهید بداند که چقدر برای او اهمیت قائلید، ممکن است برای مدتی فرصت دیگری را پیدا نکنید. ادامه دهید، به آنها اطلاع دهید. او پس از دانستن این نکته، بیشتر از قبل شما را دوست خواهد داشت.

متولدین آبان متولدین آبان:

یک رابطه ممکن است در حال حاضر دوره سختی را پشت سر بگذارد اما شما با کم کردن انتظارات خود می توانید همه چیز را برای هر دو طرف آسانتر کنید. چه چیزی بود که اولین بار باعث شد شما دو نفر به سمت هم جذب شوید؟ روی آنچه مشترک است متمرکز شوید و بقیه را نادیده بگیرید.


متولدین آذر متولدین آذر:

ممکن است امروز احساس سخت کار کردن را نداشته باشید و این مسئله اشکالی ندارد. حتی اگر دو جین وظیفه داشته باشید، اگر فعلا آرام شروع کنید مشکلی برای شما پیش نمی آید. یک رویکرد آرام تر برای شما مناسب خواهد بود.

متولدین دی متولدین دی:

خورشید در یکی از بهترین مناطق نمودار شما بدان معنی است که برای دستیابی به موفقیتی که رویای آن را در سر دارید، فقط زمان لازم است. اگر وقت خود را صرف چیزهای بی اهمیت نکنید، آن روز زودتر فرا می رسد. درباره آینده خود جدی بگیرید.


متولدین بهمن متولدین بهمن:

برخی دیگر ممکن است بگویند شما باید جامعه پذیرتر و برون گرا باشید اما اگر اینگونه احساس نمی کنید، چه معنایی دارد؟ زمانی که صرف فکر کردن و اندیشه کردن می شود وقت تلف شده نیست، بنابراین مکانی آرام پیدا کنید که بتوانید تنها باشید.

متولدین اسفند متولدین اسفند:
شما نمی توانید در حال حاضر خیلی تلاش کنید، اما آیا واقعاً چیز مهمی است؟ البته که نه. عقب بنشینید، استراحت کنید و گذران زندگی در کنار خود را تماشا کنید. می توانید در هر زمان که بخواهید دوباره به تلاش و کوشش بازگردید.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 11 اردیبهشت 99”

قالب تفریحی