فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 12 آذر 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 376

فال روزانه بهار فال

فال روزانه سه شنبه 12 آذر ماه 98

 

متولدین فروردین متولدین فرودین:

ممکن است احساس کنید زیر بار مسائل عاطفی خم شده اید. اجازه ندهید که این احساس شما را تحت الشعاع قرار دهد، اگرچه اینکار بعضی اوقات غیرممکن است. یک دوست خوب می تواند برای کمک و پشتیبانی عاطفی با شما تماس بگیرد. فقط در مورد تجربیات خود صحبت کنید، وفاداری و دلسوزی کلیدهای امروز شما هستند.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

هر کاری که انجام میدهید با اشتیاق انجام دهید. زمانیکه باید شهود خود را دنبال کنید تمایل به بررسی بیش از حد مسائل دارید. شما در قلب خود می دانید که برای ادامه راه چه مسیری را باید طی کنید و چگونه باید با اطرافیان خود رفتار کنید.امروز، یک روز فوق العاده ست. شما فرصت دارید تا با دیگران وقت بگذرانید و عشق و بینشی که شایسته آن هستید را دریافت کنید.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

امروز روزی است که باید از محدودیت های معمول خود فراتر بروید. اگرچه ممکن است با هر فعالیتی که انجام میدهید بار احساسی همراه باشد، اما اجازه ندهید که موجب توقف شما شود. آغاز کار ممکن است دشوار باشد و شما بخواهید تمام روز را در تخت خواب سپری کنید اما به محض درگیر شدن به سختی میتوان شما را متوقف کرد.


متولدین تیر متولدین تیر:

ممکن است فکر کنید فقط موج سواران حرفه ای می توانند امواج بزرگ را تحمل کنند. اما اگر محدودیت های خود را آزمایش نکنید، چگونه میتوانید توانایی های خود را بهبود ببخشید؟ این روز شماست. کنترل را در دست بگیرید و فراتر از مرزهای خود قدم بگذارید. امروز یکی از فرصت های خارق العاده برای ترقی و پیشرفت شماست پس از آن استفاده کنید.


متولدین مرداد متولدین مرداد:

امروز حس کنجکاوی در شما بیش از حد معمول است و به کمک آن، یافتن راه حل ها برای شما دشوار نخواهد بود. ممکن است احساس کنید که حقیقت واقعی در درون مسائل قرار دارد. در برخی مواقع، شما بدون در نظر گرفتن حقیقت درونی، مسائل را زیر نظر میگیرید اما امروز داستان کاملاً متفاوت است. احساسات سرکش و احساسات شدید که از اعماق روح شما بیرون می آیند موضوعات مهمی برای نگرانی هستند.

 


متولدین شهریور متولدین شهریور:

اگر چیزی خوب باشد، احساس میکنید وارد دنیای خیالی شده اید و اگر چیزی بد باشد، انگار دنیا برای شما به پایان رسیده است. هیچ حد وسطی برای شما وجود ندارد. امروز، روز افراط و تفریط احساسی است. به جای تلاش برای مقاومت در برابر آن، با انرژی در دست کار کنید. به احساسات خود ضربه بزنید و از آنها به نفع خود استفاده کنید.


متولدین مهر متولدین مهر:

به جای قدم گذاشتن در مشکلات ، از آن ها دور شوید. شاید نتوانید چاله های مسیر را ببینید، بنابراین یک جاده دیگر را برای خود در نظر بگیرید. وقت خود را با افتادن در چاله ای که می توانید از آن جلوگیری کنید تلف نکنید. ممکن است مقابله با احساسات برای شما دشوار باشد زیرا روش معمول شما برای مقابله با چنین فشاری، دور کردن آن ، نادیده گرفتن آن و برخورد فکری است. این نگرش امروز به شما کمک نخواهد کرد.


متولدین آبان متولدین آبان:

این یک روز فوق العاده است که در آن شما می توانید مسائل باطل و غیر مهم را دور بریزید و به ماهیت اصلی موضوع برسید. وقت خود را صرف مکالمات و موقعیتهای سطحی نکنید. انرژی شما ارزشمند تر از آن است که صرف کسانی شود که معنای واقعی و عمیق را نمیبینند. مدیتیشن، مکالمه مشتاقانه و عشق پرشور امروز وجود دارد. احساسات خود را در آغوش بگیرید.


متولدین آذر متولدین آذر:

اعتماد به نفس شما ممکن است در قویترین حالت خود نباشد و ممکن است احساس کنید که دیگران به دنبال نقص و اشتباه در شما میگردند. به یاد داشته باشید که شما برای خود زندگی میکنید نه شخص دیگری. این شما هستید که قوانین خود را تنظیم میکنید و استانداردهای خود را تعیین میکنید.


متولدین دی متولدین دی:

امروز دارای کیفیتی فوق العاده، گرم و پرورش دهنده است. افراد اطراف شما جنبه های درونی و بیرونی شما را تأیید می کنند. احساسات می توانند شدید شوند، اما دیدگاه بنیادی شما به شما کمک می کند تا وضعیت را زیر نظر داشته باشید. وقت خود را برای پخت و پز وعده غذایی عالی برای کسانی که دوستشان دارید صرف کنید. اگر احساس آشپزی ندارید، یک غذای خوب در رستوران مورد علاقه خود میل کنید.


متولدین بهمن متولدین بهمن:

ممکن است شما از شدت عاطفی که امروز درگیر آن هستید، آزرده خاطر شوید. شاید این یک نشانه برای شما باشد که امور را جدی بگیرید و با حساسیت بیشتری عمل کنید. کناره گیری شما می تواند یک دارایی باشد اما امروز به آن فکر نکنید چراکه میتواند تبدیل به دشمن شما شود.


متولدین اسفند متولدین اسفند:
اکنون در روابط شما شدت زیادی وجود دارد و ممکن است احساس کنید که در شرایط مرگ و زندگی قرار گرفته اید. این صداها را در سر خود آرام کنید. مدیتیشن کنید، در کلاس یوگا شرکت کنید و نفس عمیق بکشید. بدانید که هیچ چیز به اندازه ای که به نظر می رسد دراماتیک نیست. این نیز خواهد گذشت. در عرض چند روز به نگرانی های امروز خود لبخند خواهید زد.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 12 آذر 98”

قالب تفریحی