فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 13 آذر 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 257

فال روزانه بهار فال

فال روزانه چهارشنبه 13 آذر ماه 98

 

متولدین فروردین متولدین فرودین:

لمس شدن توسط احساسات مالیخولیایی ممکن است باعث شود امروز از اطرافیان خود فاصله بگیرید، بنابراین میتوانید خود را به فعالیتهای انفرادی سرگرم کنید. تمرکز شما ممکن است سر جای خود نباشد. بیرون بروید و پیاده روی کنید و یا خود را به صرف وعده غذایی در رستوران مورد علاقه خود مهمان کنید. روحیه شما فردا به حالت عادی خود بازمیگردد.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

امروز دارای احساسات رمانتیک و شهوت انگیز هستید اما فرصتی برای انجام کاری در این زمینه نخواهید داشت. ممکن است شما به طور موقت از شخص خاصی در زندگی خود جدا شوید، یا ممکن است شریک عشقی شما امروز در دسترس نباشد. حال خود را با خرید کردن یا خواندن کتاب و یا تماشای فیلم خوب کنید. جدایی خواهد گذشت و پس از آن می توانید زمان از دست رفته را جبران کنید.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

امروز ممکن است شخص نزدیکی را به خانه خود دعوت کنید، اما روی پاسخ مثبت آن شخص به دعوت خود حساب باز نکنید. ممکن است اتفاقی رخ دهد، نا امیدی می تواند شما را به فردی غمگین و افسرده تبدیل کند. از شخص دیگری دعوت کنید یا آن انرژی را به پروژه های خلاقانه یا هنری منتقل کنید. به این ترتیب می توانید از روز خود لذت ببرید.


متولدین تیر متولدین تیر:

شنیدن اخبار مربوط به بیماری یا مشکلات شغلی از طرف شخصی که به او اهمیت میدهید، می تواند احساسات شما را به سمت افسردگی سوق دهد. با این حال دریافت یک نامه یا تماس گرم و دوست داشتنی از کسی که از شما دور است ممکن است حال و احوال شما را دگرگون کند. امروز، روز خوبی است تا به افرادی که مدت هاست از آن ها بی خبرید، زنگ بزنید یا پیام ارسال کنید. با اینکار اجازه ندهید اخبار بد روحیه شما را خراب کند.


متولدین مرداد متولدین مرداد:

هزینه بیش از حد بر روی وسایل لوکس، این احساس را در شما ایجاد کرده که اکنون باید کمتر خرج کنید و به پس انداز روی بیاورید. این می تواند باعث دلسردی شما شود اما خود را بیش از حد سرزنش نکنید. همه ما هر از گاهی چنین کارهایی انجام می دهیم. با قرار گذاشتن با یک دوست نزدیک یا معشوقه خود از این حال و هوا خارج شوید. به یک نمایش، کنسرت یا فیلم بروید. به پروژه های در حال کار خود زمان اختصاص دهید.


متولدین شهریور متولدین شهریور:

مشکلات جزئی خانوادگی ممکن است امروز شما را غمناک کند. شاید یکی از اعضای خانواده دور باشد، یا ممکن است در خانواده شما تعدادی درگیری کوچک وجود داشته باشد. دیگران شاید بخواهند دوستانشان را دعوت کنند، اما ممکن است امروز شما حوصله حضور پیدا کردن در جمع را نداشته باشید. خود را با پروژه هایتان سرگرم کنید، این می تواند احساس موفقیت را به شما ببخشد، احساسات منفی شما را خنثی کند و شور و شوق را به شما بازگرداند. پس آن را امتحان کنید.


متولدین مهر متولدین مهر:

بیماری یک خویشاوند یا همسایه ممکن است باعث شود امروز احساس ناخوشایندی داشته باشید. این خبر به احتمال زیاد دست دوم است، بنابراین ممکن است آن طور که به نظر می آید بد نباشد. ممکن است روند کار بر روی پروژه هایتان آهسته دنبال شود، زیرا با یک توقف ذهنی موقت مواجه شده اید. شاید اکنون باید آنها را کنار بگذارید. به محض اینکه آنها از افکار آگاهانه شما خارج شوند، راه حل ممکن است به ذهن شما راه پیدا کند.

 


متولدین آبان متولدین آبان:

دوستان یا گروهها می توانند امروز بیشتر وقت شما را بگیرند. شما به عنوان یک فرد سخاوتمند و خدمتگذار، تمایل دارید که با آنچه دیگران می خواهند همراه شوید. این خوب است، اما نباید اجازه دهید آن ها از وقت و انرژی شما سوء استفاده کنند، برای فردا باید مقداری انرژی ذخیره کنید.


متولدین آذر متولدین آذر:

اگرچه شما معمولاً فردی برون گرا هستید، امروز ممکن است خجالتی و کم حرف باشید، شاید این مسئله به دلیل وجود افکار مالیخولیایی در مورد عشق یا دوستی است. کسی که برایتان مهم است ممکن است از شما دور باشد و دلتان برای او تنگ شده باشد. ممکن است افراد سعی کنند از شما سوء استفاده کنند و از آنجا که احساس می کنید امروز آسیب پذیر هستید، به احتمال زیاد به آنها اجازه انجام اینکار را میدهید. هوشیار باشید.


متولدین دی متولدین دی:

اطلاعات مربوط به مباحث معنوی یا فلسفی که آن چنان قابل اعتماد نیستند، ممکن است به دست شما برسد. هر آنچه را که امروز می شنوید به عنوان یک ارزش نپذیرید. یک دوست نزدیک یا معشوق ممکن است از شما بسیار دور باشد و شما احساس تنهایی میکنید. بهترین راه برای عبور از جدایی، مشغله داشتن است، شاید با مطالعه، تحقیق یا فعالیت های هنری بتوانید فکر خود را به جای دیگری ببرید.

 


متولدین بهمن متولدین بهمن:

فعالیتهای گروهی یا ملاقات با دوستان ممکن است مانند همیشه پیش نرود. یک دوست یا یک شریک عاشقانه که ممکن است در خارج از کشور باشد، در شما احساس پریشانی و نگرانی ایجاد کرده است. شاید عجیب باشد اما بیرون رفتن با دیگران احتمالاً بهترین درمان برای شما است. 


متولدین اسفند متولدین اسفند:
جدایی از شخص خاصی در زندگی شما که شاید به دلیل اختلاف نظر جزئی رخ داده است ممکن است امروز شما را اوج احساس غمگینی و ناراحتی برساند. شما ممکن است به حضور در یک مهمانی یا گردهمایی دعوت شوید، اما بعید است که بخواهید به آنجا بروید. بیشتر از حد معمول احساس افسردگی و درون گرایی میکنید. باید بدانید که حضور در جمع و بودن با دیگران بهترین درمان برای این حال و احوال شماست.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 13 آذر 98”

قالب تفریحی