فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 14 خرداد 99

مجموعه: فال تعداد بازدید: 750

فال روزانه بهار فال

فال روزانه چهارشنبه 14 خرداد ماه 99

متولدین فروردین متولدین فرودین:

سعی کنید چیزهایی را که می دانید دوستان و همکارانتان را اذیت می کند، به زبان نیاورید. ممکن است برای شما جالب به نظر برسد اما آنها می توانند عواقب غیر منتظره ای داشته باشند. به خوبی صحبت کنید یا اصلاً صحبت نکنید.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

بیش از حد نگران نباشید اگر یک موضوع مالی همانطور که امیدوار بودید پیش نمی رود، زیرا به زودی تغییرات کیهانی محدودیت ها را از بین می برد تا بتوانید دوباره شروع کنید. ممکن است ضرر کوتاه مدت داشته باشید اما ارزشش را دارد.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

اگر کسی که فکر کرده اید می توانید به او اعتماد کنید، امروز شما را نا امید می کند از این موضوع ناراحت نشوید. زهره در علامت شما، شما را به بخشش ترغیب خواهد کرد، نه به خاطر آنها بلکه به خاطر راحتی خاطر خود شما. هنگامی که عصبانی می شوید، افکار شما تمرکز خود را از دست می دهند.


متولدین تیر متولدین تیر:

اگر بگذارید تصورات شما امروز آزاد باشد، می تواند شما را در جهات عجیبی سوق دهد. اگر شما از آن افرادی هستید که به نظریه های توطئه اعتقاد دارید، می توانید به راحتی نفوذ خود را در نگاه افراد در موقعیت های قدرت از دست دهید. ایده های گیج کننده و خرافاتی خود را برای خود نگه دارید.

متولدین مرداد متولدین مرداد:

اگر امروز نادرستی پیش آمد، به دنبال پیدا کردن مقصر نباشید – در عوض به آینه نگاه کنید. طبق سیارات شما خیلی زیاد مورد توجه قرار گرفته اید، که به نوبه خود باعث شده است که شانس های غیر ضروری را بدست آورید. توجه خود را بر روی خود متمرکز کنید، نه افراد دیگر.

متولدین شهریور متولدین شهریور:

احتمالاً در طی 24 ساعت آینده با نفس و ضمیر خود رو به رو می شوید و واقعیت ساده این است که شما باید بین خود و کسی که قصد منحرف کردن شما به سمت مسیر نادرست را دارد، فاصله برقرار کنید. اگر اصلاً ممکن است  هیچ ارتباط دیگری با آنها نداشته باشید.


متولدین مهر متولدین مهر:

باید به کسی که دارای نظرات و دیدگاهایی است که شما آن را دوست ندارید، اطلاع دهید که دیگر توصیه های او را  نمی خواهید. شاید طبیعی نباشد که اینقدر بیرحمانه باشید اما در این مورد شما چاره ای ندارید. وقت آن است که حرکتی به نفع هر دو طرف انجام دهید.

متولدین آبان متولدین آبان:

اگر خود را در برابر کسی که به نظر می رسد سر سخت و قدرتمند است در حال مقابله می بینید، بهتر است کمی عقب بمانید و از یک منظر گسترده تر و بالاتر به وضعیت نگاه کنید. آیا ممکن است نیازی به دشمن بودن نباشد؟ آیا در واقع می توانید با هم کار کنید؟ فکرش را بکنید.


متولدین آذر متولدین آذر:

امروز مراقب آنچه می گویید باشید زیرا، همانطور که هشدار قدیمی در مورد آن وجود دارد، “دیوارها دارای گوش هستند”. ممکن است فکر کنید نظرات شما فقط برای مخاطبان محدود است اما سیارات هشدار می دهند که نظرات شما ممکن است به طور گسترده پخش شود و در نهایت منجر به شرمساری شما شود.

متولدین دی متولدین دی:

شما از قبل می دانید که باید چه کاری را انجام دهید، بنابراین از عقاید دیگران استفاده نکنید ، به خصوص افرادی که احتمالاً چیزی را به شما می گویند که فکر میکنند شما می خواهید آن را بشنوید. فقط یک صدا وجود دارد که اکنون باید به آن گوش دهید – صدای درونی شما.


متولدین بهمن متولدین بهمن:

اگر کسی به شما بگوید شما باید سریع عمل کنید که یک فرصت طلایی از دست ندهید، باید برعکس آنچه گفته می شود انجام دهید و قبل از تصمیم گیری زمان زیادی را صرف کنید. گرفتگی نزدیک به هر حال چیزهایی را تغییر خواهد داد، پس چرا عجله دارید؟

متولدین اسفند متولدین اسفند:
مریخ در علامت شما اعتماد به نفس بی نهایتی به شما می دهد اما تأثیرات دیگر هشدار می دهد که اعتماد به نفس به خودی خود می تواند خطرناک باشد. قبل از اینكه امروز عمل كنید، عاقلانه خواهد بود كه با اعضای خانواده و سایر افرادی كه به آنها اعتماد دارید مشورت کنید. توصیه آنها می تواند ارزشمند باشد.


مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 14 خرداد 99”

قالب تفریحی