فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 21 بهمن 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 220

فال روزانه بهار فال

فال روزانه دوشنبه 21 بهمن ماه 98

متولدین فروردین متولدین فرودین:

سعی کنید امروز بیش از حد به انتقادات واکنش نشان ندهید، زیرا انتقاد از شما نه تنها نمی تواند صدمه ای به شما وارد کند، بلکه اگر با دقت به آنچه گفته می شود گوش دهید، در واقع می توانید از آن چیزهایی یاد بگیرید. حتی کامل ترین انسان ها نیز گاهی اوقات اشتباه می کنند و بعضی اوقات فقط افراد دیگر می توانند آن اشتباهات را ببینند.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

با حرکت همزمان پلوتون و زحل به سمت یکی از مناطق مهم نمودار شما، در حال حاضر شما باید در برابر وسوسه اینکه بخواهید از یک موضوع کاملاً بی اهمیت چیز بزرگی بسازید مقاومت کنید. در تمام شرایط مثبت باشید و به فکر ایجاد دردسر برای خود نباشید.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

ممکن است فکر کنید باید از پروژه ای که زمان زیادی از شما می گیرد صرف نظر کنید اما خیلی عجولانه تصمیم نگیرید. سیارات به شما پیشنهاد می کنند که شما در آستانه تغییر این وضعیت هستید و به زودی آنچه نیاز دارید درست در مقابل شما خواهد بود.


متولدین تیر متولدین تیر:

به نظر می رسد که فعالیت های خود را به نوعی بیش از حد گسترش داده اید و اکنون باید بار کاری خود را کم کنید. همچنین ممکن است مجبور شوید درباره نوعی مشارکت که به نظر می رسد بیشتر از آنچه بازدهی داشته باشد انرژی شما را می گیرد،تجدیدنظر کنید. در چنین مسائلی بی رحمانه باشید و خود را اولویت قرار دهید.


متولدین مرداد متولدین مرداد:

با حرکت زحل به سمت یکی از مناطق واقع بینانه نمودار شما، قادر نخواهید بود تا خود یا افراد دیگر را درباره آنچه باید انجام شود و اینکه چنین کاری چقدر سخت خواهد بود، فریب دهید. تغییرات لازم است، بنابراین اجازه دهید آن ها سریعاً اتفاق بیفتند.

متولدین شهریور متولدین شهریور:

ممکن است خیلی چیزهای خوب وجود داشته باشد که اکنون از آن ها لذت می برید، باید بدانید این وضعیت و اتفاقات خوب تا 9 روز دیگر که علامت خورشید تغییر کند برای شما ادامه خواهد داشت. از زندگی به طور کامل لذت ببرید و در هر کاری که انجام می دهید 100 درصد توان خود را به کار گیرید.


متولدین مهر متولدین مهر:

سعی کنید نسبت به آنچه در داخل کشور اتفاق می افتد نگران نباشید. ممکن است به نظر برسد که مسائل از کنترل خارج می شوند اما در عرض چند روز اوضاع آرام خواهد شد و تعجب خواهید کرد که چرا به خودتان اجازه داده اید که در مورد آن نگران شوید.


متولدین آبان متولدین آبان:

ممکن است اینگونه به نظر برسد که برای هر قدم به سمت جلو، باید دو قدم به عقب بردارید اما آیا واقعاً چنین است یا این که شما از زاویه ای به وضعیت نگاه می کنید که باعث می شود اوضاع بدتر از آنچه هست به نظر برسند؟ البته که مورد دوم صحیح است، بنابراین نگرانی را رها کنید.


متولدین آذر متولدین آذر:

هرچه بیشتر سعی کنید چیزی را تغییر دهید، آن چیز بیشتر مانند گذشته باقی خواهد ماند. این اتفاق بدیهی است، چراکه قدرت های کیهانی نمی خواهند در حال حاضر چیزی را تغییر دهید. به زودی زمان تغییر و حرکت برای شما فرا خواهد رسید.

متولدین دی متولدین دی:

حضور زحل در علامت شما باعث می شود کارهای مختلف از آنچه واقعاً هستند سخت تر به نظر برسند و اگر قصد دارید خلاقانه و حرفه ای پیشرفت کنید، باید این حقیقت را به خود یادآوری کنید. همچنین، از اشتباهاتی که دیگران قبل از شما مرتکب شده اند بیاموزید.


متولدین بهمن متولدین بهمن:

این ممکن است یک ایده مناسب باشد که در طی 24 ساعت آینده افراد خاصی را از خود دور نگه دارید، زیرا اگر به آنها اجازه دهید خیلی نزدیک شوند، شما را از آنچه انجام می دهید منحرف می کنند. از نظر ذهنی، عاطفی و جسمی باید خود را جدا نگه دارید.

متولدین اسفند متولدین اسفند:
شاید نتوانید افکار خود را در کلمات به سادگی بیان کنید اما اگر قصد دارید دیگران را ترغیب کنید که از برنامه های شما حمایت کنند، انجام چنین کاری ضروری خواهد بود. توضیحات خود را ساده نگه دارید و در صحبت هایتان درباره اهداف و کارهای خود اغراق نکنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 21 بهمن 98”

قالب تفریحی