فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 30 دی 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 188

فال روزانه بهار فال

فال روزانه دوشنبه 30 دی ماه 98

متولدین فروردین متولدین فرودین:

همه دوستی ها یکسان نیستند. امروز ممکن است بخواهید دوستی های خود را به نوعی مرتب کنید و نگاه دقیق تری به مسائل داشته باشید. وقت آن است بفهمید که در مواقع نیاز کدام یک از دوستانتان واقعاً برای کمک به شما حاضر می شود، کدام یک از آنها به شما نشان می دهد که چقدر به شما اهمیت می دهد و کدام یک از آنها چنین رفتارهایی ندارند. هر نوع دوستی می تواند به روش خاص خود برای شما مفید باشد. از پذیرش این موضوع نترسید.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

نه تنها می خواهید هر لحظه زندگی را به کامل ترین شکل سپری کنید، بلکه احساس می کنید که باید علامت ویژه خود را بر دنیایی که در آن زندگی می کنید بگذارید. شما فقط باید در زندگی خلاق باشید و نمی توانید به آن کمک کنید. یک پروژه عالی که مدتی است در مورد آن فکر کرده اید شروع به شکل گیری می کند. امروز ممکن است بعضی از مطالب مورد نیاز خود را پیدا کنید تا واقعاً کار را پیش ببرید! شخص سخاوتمندی به شما در این مسیر از نظر مالی یا زمانی کمک می کند.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

ذهن شما در یک دوره فعالیت عالی قرار دارد و کنجکاوی شما در مورد دنیای اطراف شما عملا سیری ناپذیر است. شما به همه چیز علاقه دارید و می خواهید همه چیز را از ساده ترین تا پیچیده ترین ها درک کنید. هیچ چیز نمی تواند در این مسیر مانع کنجکاوی ذهن شما شود. بنابراین درمورد چیزهایی که دوست دارید در مورد آنها بیاموزید، کتابهای خوبی تهیه کنید و با افراد جدیدی روبرو شوید.


متولدین تیر متولدین تیر:

برای شما بسیار دشوار است که میل، اشتیاق و ابتکار خود در زندگی را با محدودیت هایی که جامعه برای شما ایجاد می کند، وفق دهید. این یکی از معضلات بزرگی است که این روزها مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. گویا شما باید شخصیت واقعی خود را پنهان کنید تا بتوانید مطابق آنچه دیگران انتظار دارند، زندگی کنید. برخی از توصیه ها برای امروز: به خودتان سخت نگیرید. شما فقط یک انسان هستید.


متولدین مرداد متولدین مرداد:

به نظر می رسد نسبت به کسی که ممکن است به شما صدمه زده باشد احساس نارضایتی و خشم زیادی داشته باشید. این احساسات را در درون خود نگه ندارید، چنین احساساتی از درون شما را میبلعند. از امروز استفاده کنید تا تمام کارتهای خود را روی میز بگذارید و انتقام را فراموش کنید، زیرا اثر منفی انتقام و خشم می تواند به خودتان بازگردد. در عوض، چرا سعی نمی کنید به آن شخص دسترسی پیدا کنید و احساسات خود را برای او توضیح دهید؟ انرژی خوبی که از این تجربه بدست می آورید می تواند برای شما بسیار مفید باشد.


متولدین شهریور متولدین شهریور:

امروز ممکن است چنین احساسی داشته باشید که خود را در جایی پنهان کرده اید و رفت و آمد ها و اتفاقات پیش روی خود را نظاره می کنید. این کار چه اشکالی دارد اگر به شما اجازه دهد چشم انداز مورد نیاز خود را در مورد مسائل مختلف به دست آورید؟ از این دوره در زندگی خود استفاده کنید تا ارزش واقعی چیزها را درک کنید و ببینید جایگاه واقعی افراد در زندگی شما کجاست. شما یک فرد بسیار خوش شانس هستید که می توانید این نوع تعادل را در زندگی خود پیدا کنید.


متولدین مهر متولدین مهر:

آیا شما می خواهید در مورد چیز مهمی با شریک زندگی خود صحبت کنید؟ خوب، این وظیفه شماست که اولین حرکت را انجام دهید. در واقع ، شریک زندگی شما منتظر اقدام از طرف شماست. از امروز استفاده کنید تا به شریک زندگی تان بگویید دقیقاً چه انتظاراتی از او دارید و برخی از نگرانی های خود را با او به اشتراک بگذارید. شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که می دانید چه می خواهید، اما همیشه صحبت کردن درباره آن با دیگران برای شما ساده نیست.

متولدین آبان متولدین آبان:

شما از آزادی خود لذت می برید. شما یک فرد بسیار مستقل هستید و از اینکه چیزی سر راه شما قرار بگیرد بسیار متنفر هستید. این درست است، اما شما ممکن است بخواهید به وضعیت مالی خود نگاهی بیندازید. شاید از مقابله با این مسائل مادی کمی ناراحت شوید، اما اگر این کار را نکنید ممکن است آزادی شما برای مدتی محدود شود. در مورد مسائل منطقی باشید.


متولدین آذر متولدین آذر:

امروز، روز خوبی است تا از شانس خود استفاده کنید.اگر آماده هستید تا از چیزهایی که برای شما مهم هستند دفاع کنید مطمئن باشید در این راه بسیار موفق خواهید بود. وانمود کنید که شما کارگردان یک فیلم هستید و به تازگی با یک تهیه کننده بالقوه برای فیلم خود ملاقات کرده اید. کاز شما زمانی پیش می رود که فیلمنامه خود را در دست داشته باشید. آیا حاضر هستید در جهان قدم بردارید؟ آیا شما آماده موفقیت هستید؟

متولدین دی متولدین دی:

شما امروز نوعی خلاقیت و ابتکار دارید که هیچ مرز و محدودیتی نمی شناسد. چگونه می خواهید این خلاقیت غنی که در درون شما وجود دارد را بیان کنید؟ اگر محیط شما اجازه بیان این خلاقیت را نمی دهد، محیط را تغییر دهید و سعی کنید واقعیت جدیدی را برای خود رقم بزنید. این تنها راهی است که شما قادر خواهید بود از این انرژی باورنکردنی بطور مؤثر استفاده کنید.


متولدین بهمن متولدین بهمن:

امروز، روزی ایده آل برای بررسی وضعیت مالی شما است، بنابراین صورت های بانکی یا گزارش سود سهام خود را بیرون بیاورید. سعی کنید وانمود کنید که در کنار بانک دار هستید و وضعیت خود را تا حد امکان عینی توصیف می کنید. شما از این روند پشیمان نخواهید شد، زیرا می تواند از وقوع اشتباهات بزرگ در آینده جلوگیری کند.


متولدین اسفند متولدین اسفند:
شما ممکن است در مورد کاری که اخیراً انجام داده اید نگران باشید و خیلی به آن افتخار نکنید. امروز خواهید فهمید که همه نگرانی های شما بی دلیل بوده است. واقعیتی که اخیراً سعی کرده اید از آن فرار کنید درست مقابل چشمان شما واقع خواهد شد و خواهید دید که به هیچ وجه بد نیست. شما به خاطر همه تلاشهای سخت خود پاداش خواهید گرفت، گویی زندگی در تلاش است تا در مورد خوش بینی بودن به شما درس بدهد. پس چندان منفی نباشید!
 

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 30 دی 98”

قالب تفریحی