فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 5 اردیبهشت 99

مجموعه: فال تعداد بازدید: 265

فال روزانه بهار فال

فال روزانه جمعه 5 اردیبهشت ماه 99

متولدین فروردین متولدین فرودین:

نسبت به آنچه امروز به شما گفته می شود احتیاط کنید، حتی اگر اطلاعات از طرف افرادی باشد که شما معتقدید می توانید به آنها اعتماد کنید. سیارات هشدار می دهند که در حالی که ممکن است آنها سعی نکنند شما را به طور مستقیم گمراه کنند اما ممکن است خود آنها نیز توسط افراد دیگر گمراه شده باشند. همیشه سؤال کنید.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

اگر به نظر می رسد چیزی که قبلاً برای شما الهام بخش بوده، دیگر اثر خود را از دست داده است پس بهتر است از دست آن خلاص شوید. قبل از اینکه قدرت ماه جدید از بین برود، می توانید از آن برای تغییر زندگی خود به روش های مختلف استفاده کنید، اما باید نسبت به خود سختگیر باشید.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

یک یا چند نوع تغییرات ممکن است طی چند روز آینده شما را شوکه کند اما باید تاکنون با خبر شده بوده باشید که چنین تغییراتی در راهند. خبر خوب این است که شما شخصیتی انعطاف پذیر هستید و در تطبیق مشکلات زیادی ندارید. اما این کار را به روش های مناسب انجام دهید.


متولدین تیر متولدین تیر:

شما با افراط و تفریط عاطفی غریبه نیستید و به دلیل اینکه انرژی ماه جدید هنوز روی شما تأثیر می گذارد، ممکن است شما بیش از حد پیش بروید و حرف یا عمل ناخوشایندی را انجام دهید. اما در نهایت چی؟ شما همانید که هستید و هرگز فرق نخواهید کرد.

متولدین مرداد متولدین مرداد:

محتمل است که امروز با کسی در موقعیت قدرت درگیری داشته باشید. اگر آنها از شما انتظار دارند همانطور که به شما می گویند، رفتار کنید زیرا آنها به نوعی اقتدار نسبی به شما دارند، در نهایت ناامید می شوند. شخصیت شما به گونه ای است که از کسی دستور نمی گیرد.

متولدین شهریور متولدین شهریور:

شما ممکن است ایده های فوق العاده ای داشته باشید اما فقط تعداد کمی از آنها می توانند نتیجه بخش باشند، بنابراین گزینشی باشید و روی آنهایی که به احتمال زیاد بهتر از دیگری به نظر می رسند تمرکز کنید. هرچه ایده های بیشتری را رد کنید بیشتر موفق خواهید شد.


متولدین مهر متولدین مهر:

شما باید بر ترسهای طبیعی و قابل درک خود غلبه کنید و کاری انجام دهید که قبلاً انجام نداده اید. فقط با استفاده از چنین جهش بزرگی به ناشناخته می توانید چیزی از پتانسیل عالی خود به دست آورید. ابتدا درباره آنچه که می خواهید تصمیم بگیرید، سپس با 100 درصد توان به دنبال آن باشید.

متولدین آبان متولدین آبان:

ممکن است از این مسئله که شما در کناری ایستاده اید و دیگران در کانون توجه قرار دارند، احساس راحتی نکنید اما باید بدانید که این ضرر بزرگی نیست. شما اخیراً ستاره بزرگی بوده اید و اینکه اکنون برای مدتی در نقش مکمل ایفای نقش کنید به شما آسیب نمی رساند.


متولدین آذر متولدین آذر:

اگر کسی از شما بخواهد وظیفه ای را برای او انجام دهید که شما می دانید او باید خود آن را انجام دهد، باید این مسئله را صاف و روشن با او در میان بگذارید، حتی اگر این مسئله دوستی شما را در معرض خطر قرار دهد. هنگامی که شما شروع به انجام این نوع لطف ها بکنید، هرگز نمی توانید خواسته های آنان را متوقف کنید.

متولدین دی متولدین دی:

ماه جدید که دیروز پدیدار شده هنوز باورهای شما را شگفت زده می کند، به گونه ای که شما ممکن است تمایل به انجام هر کاری که در خیال شما میگذرد، داشته باشید. اینکه بتوانید کاری انجام دهید تا خود را راضی کنید خیلی خوب است اما اگر بتوانید کاری انجام دهید که افراد دیگر نیز از آن لذت ببرند می توانید دوستان جدیدی پیدا کنید.


متولدین بهمن متولدین بهمن:

شما واقعاً ممکن است باور داشته باشید که نمی توانید کار اشتباهی انجام دهید، اما مشکل در مورد این طرز تفکر این است که وقتی اوضاع از هم پاشیده می شود، می تواند برای شما شوکه کننده باشد. امروز به خود یادآوری کنید که شما انسان هستید و انسان همیشه اشتباه می کند.

متولدین اسفند متولدین اسفند:
هیچ تلاشی نمی تواند فراتر از شما باشد اما خیلی دور نروید و از نظر جسمی، روحی یا عاطفی به خود آسیب نرسانید. افکار و احساسات خود را آرام کنید و فواید زندگی آرامتر را در نظر بگیرید. هم روح و هم جسم شما، شما را تحسین می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 5 اردیبهشت 99”

قالب تفریحی