فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 7 دی 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 206

فال روزانه بهار فال

فال روزانه شنبه 7 دی ماه 98

متولدین فروردین متولدین فرودین:

امروز اگر احساس کردید که لیاقتش را دارید ، از نظر عاطفی به خود استراحت دهید. شما آنقدر درگیر داستان های دیگران شده اید که برای بر طرف کردن نگرانی های خود وقت ندارید. آرام باشید و از نظر جسمی و روحی به خود آسان بگیرید. استرس و نگرانی بیش از حد در مورد یک موضوع خاص برای سلامتی شما خوب نیست. اگر وضعیتی که باعث نگرانی شماست را رها کنید اکنون بهتر خواهد بود، می توانید بعداً به سمت آن برگردید.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

ممکن است امروز بیشتر از همیشه دچار احساسات شوید. تمام تلاش خود را بکنید تا زندگی عاطفی خود را از مسئولیتهای روزمره جدا نگه دارید. اگر در مورد یک کار خاص دارید احساس ناراحتی دارید تا جایی که دیگر نمی توانید آن را به طور موثری انجام دهید، ممکن است نشانه آن باشد که شما نیاز به ایجاد تغییراتی دارید. تمام تلاش خود را انجام دهید تا در حرکت باقی بمانید.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

امروز مردم در مورد برخورد با موضوعات عاطفیِ عمیق تردید دارند. آنها در حال برپایی موانع حفاظتی هستند تا چیزهایی که می شنوند، می بینند و احساس می کنند به آنها آسیب نرساند. به این مرزها احترام بگذارید. سعی کنید نگرش مثبت را حفظ کنید حتی اگر روحیه غالب امروز ناخوشایند باشد.


متولدین تیر متولدین تیر:

یک دوره زمانی سخت از امروز برای شما آغاز می شود. اگر به نظر می رسد که کارها آنطور که باید پیشرفت نمی کنند، نا امید نشوید. ممکن است انتظارات شما خیلی زیاد باشد و کمال گرایی شما باعث شود تطابق با استاندار های شما کار سختی باشد. بیش از حد بر روی جزئیات کار نکنید. کسی از شما خواستار کمال و بی نقصی نیست.


متولدین مرداد متولدین مرداد:

مودب باشید و تمام تلاش خود را کنید تا امروز خود را به دیگران تحمیل نکنید. مهم است که در هر شرایطی رفتارهای متمدنانه داشته باشید. ممکن است مردم احساس کنند که فریب خورده اند، اگرچه شما منشا نارضایتی آنها نیستید، اما احتمال دارد عواقب آن را احساس کنید. مسائل دیگران را از مسائل خود جدا نگه دارید و اجازه ندهید که ناراحتی آنها به دنیای شما سرایت کند.

متولدین شهریور متولدین شهریور:

امروز دیگران را سرزنش نکنید و همه چیز را به آن ها ربط ندهید. مهم است که به اندازه کافی بزرگسال و بالغ باشید تا مسئولیت اقدامات خود را بر عهده بگیرید. درک کنید که همیشه اتفاقات به روشی که می خواهید رخ نمی دهد و گاهی اوقات مجبورید هر دو جنبه خوب و بد مسائل را بپذیرید و اینکه هیچ چیز بی نقص نیست. یک روحیه خاص در اتمسفر امروز وجود دارد که ممکن است نگرش عادی شما را تحت الشعاع قرار دهد. سعی کنید متمرکز و منضبط باشید.


متولدین مهر متولدین مهر:

شما ممکن است امروز نیاز به یک نگرش شدید داشته باشید تا به همان اندازه که دوست دارید مؤثر باشید. هنگام برخورد با دیگران، فرضیاتی را که پشتوانه محکمی برای آنها ندارید، به ذهنتان راه ندهید. سعی کنید احساسات قوی و شدید خود را تحریک نکنید.


متولدین آبان متولدین آبان:

ممکن است احساس کنید موتور شما امروز کار نمی کند. به دلایلی به نظر می رسد که از سوخت اشتباه استفاده می کنید. تعجب نکنید اگر دسترسی به سطح احساسات شما امروز کمی سخت تر از معمول است. احساسات شما در حال حقه زدن به شما هستند. تمام تلاش خود را بکنید تا به واسطه این انرژی از تعادل خارج نشوید. به زودی کار ها راحت تر خواهد شد.


متولدین آذر متولدین آذر:

ممکن است امروز احساسات خود را خفه شده ببینید. حرف زیادی برای گفتن دارید، اما به دلایلی وقتی صحبت از آن می شود کمی دچار تردید می شوید. تعجب نکنید اگر اضطراب شما به گونه ای است که ارتباط را برای شما دشوار می کند . بخش عمده ای از صحبت های امروز ممکن است بی پایه و اساس باشد و اهمیت خاصی نداشته باشد.

متولدین دی متولدین دی:

امروز ممکن است بی انگیزه باشید. با این وجود چه بخواهید و چه نخواهید، مهم است که وظایف خود را انجام دهید. محدودیت های زمانی را درک و به آن ها احترام بگذارید. تا زمانی که در انجام یک کار کوچک در زمان معین منضبط باشید ، مشکلی برای انجام وظایف و کم کردن آن ها نخواهید داشت.

متولدین بهمن متولدین بهمن:

شما ممکن است امروز بسیار مشغول باشید. این زمان خوبی برای انجام کارهاست. احساس نظم و انضباط در شما وجود دارد که به شما کمک می کند تا متمرکز شوید. امروز احساسات خفه می شوند، این ممکن است به نفع شما باشد. همه چیز را محدود به واقعیت ها در دست داشته باشید، اینگونه کار می تواند بسیار مؤثرتر از آنچه انتظار می رود انجام شود.

 


متولدین اسفند متولدین اسفند:
امروز در رابطه با احساسات خود با مشکلاتی روبرو هستید. اگر سعی نکنید خود را مجبور به خوشحال کردن کنید، همه چیز راحت تر پیش خواهد رفت. نسبت به احساسات خود صادق باشید. اگر احساس بی قراری یا منفی می کنید، آن را نزد خود نگه دارید. به پیاده روی بروید ،ترجیحاً در نزدیکی آب و یک وعده غذایی سالم میل کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 7 دی 98”

قالب تفریحی