فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 9 اسفند 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 206

فال روزانه بهار فال

فال روزانه جمعه 9 اسفند ماه 98

متولدین فروردین متولدین فرودین:

به اصول خود صادق باشید و هرگز شک نکنید که نظرات و دیدگاه هایی که برای شما مهم هستند واقعاً ارزشمندند. البته همه افراد چشم اندازی نظیر شما نسبت به زندگی ندارند اما افرادی هستند که مانند شما فکر میکنند و شما با کمک یکدیگر می توانید جهان را به جایی بهتر تبدیل کنید.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

ممکن است درباره آنچه در محل کار شما اتفاق افتاده است عقاید محکمی داشته باشید اما اگر خردمند باشید درباره آن چیزی نمی گویید یا کاری را انجام نمی دهید، چراکه ممکن است چنین اقداماتی از طرف شما، افراد مافوق شما را آزار دهد. حداقل در حال حاضر افکار خود را فقط برای خود نگه دارید.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

سیارات نشان می دهند که شما بیش از حد به افرادی وابسته شده اید که ممکن است در برخی از مراحل شما را رها کنند. شما باید کنترل خود را مجدداً به دست بگیرید و اطمینان حاصل کنید که وقتی تصمیم هایی درباره آینده شما اتخاذ می شود، شما کسی هستید که آن تصمیم ها را می گیرد.


متولدین تیر متولدین تیر:

تأثیر پلوتون در نشانه مخالف شما، پایان دادن به شراکتی که عمر مفیدش تمام شده را برای شما آسان تر می کند. بی رحمانه باشید: مطمئن شوید همه می دانند که این بار تصمیم شما دائمی و قطعی خواهد بود.

متولدین مرداد متولدین مرداد:

ظرفیت شما برای کار سخت، بسیاری از افراد را در هفته های اخیر تحت تأثیر قرار داده است و این خوب است. البته نکته منفی این است که باعث می شود کارهای بیشتری در دامان شما ریخته شود. از انجام دادن وظایف زیاد خودداری کنید. اول سلامتی خود را مهم قرار دهید.

متولدین شهریور متولدین شهریور:

مهم نیست چقدر وضعیتی که در حال حاضر خود را در آن پیدا کرده اید سخت است، راه حلی برای آن وجود دارد و اگر در طی 24 ساعت برای جستجوی آن تلاش کنید، مطمئناً آن را پیدا خواهید کرد. ممکن است مجبور شوید اقدامات شدیدی انجام دهید، اما راه جایگزین چیست؟


متولدین مهر متولدین مهر:

چیزی که فکر کردید از اهمیت اساسی برخوردار است، در واقع هیچ اهمیتی ندارد و این واقعیت امروز شما را به شدت تحت تأثیر قرار خواهد داد. ممکن است عصبانی باشید که آنقدر وقت خود را تلف کرده اید، اما مانند سایر موارد این یک تجربه خوب برای یادگیری است، بنابراین بیاموزید و ادامه دهید.


متولدین آبان متولدین آبان:

هیچ چیز مانند تفکر آرزوئی وجود ندارد – هر اندیشه ای که از سر شما بگذرد، تأثیر خود را بر جهان می گذارد – و هرچه بیشتر روی چیزی که می خواهید تمرکز کنید، محتمل تر است که آن را بدست آورید. پس هر چه قدر که دوست دارید آرزو کنید.


متولدین آذر متولدین آذر:

بینش شما نسبت به دنیای اطراف شما به گونه ای است که دقیقاً می دانید که چرا اتفاقات خاصی رخ داده است. به عبارت دیگر، فاکتورهای “عادلانه” و “ناعادلانه” برای شما وجود ندارند – ما واقعیت خودمان را ایجاد می کنیم. بنابراین امروز چیزی خوب ایجاد کنید.

متولدین دی متولدین دی:

ممکن است شما به یک نوع اعتقاد اشتیاق داشته باشید اما نمی توانید انتظار داشته باشید که دیگران این اشتیاق را به اشتراک بگذارند ، یا حتی آن را درک کنند. پلوتون در نشانه شما، شما را به سمت گشت و گذار در یک جهت خاص سوق می دهد، اما ممکن است مجبور شوید به تنهایی به آنجا سفر کنید.


متولدین بهمن متولدین بهمن:

چرا اینقدر شک دارید؟ چرا اینقدر عدم اطمینان؟ اینگونه نیست که شما از خود مطمئن نباشید، اما واقعیت این است که هم افکار و هم احساسات شما در حال حاضر در جای دیگری است. اشکالی ندارد، این فقط مرحله ای است که باید طی کنید تا رشد درونی اتفاق بیفتد.

متولدین اسفند متولدین اسفند:
اگر می خواهید دنیا را تغییر دهید باید با افراد دیگر همکاری نزدیکی داشته باشید که به نوبه خود به معنای سازش است. همچنین این بدان معنی است که اعتقاد داشتن به چیزی لزوماً به معنای خوب بودن آن نیست. پرونده خود را به وضوح استدلال کنید، اما به دیگران نیز گوش دهید.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 9 اسفند 98”

قالب تفریحی