فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 9 دی 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 157

فال روزانه بهار فال

فال روزانه دوشنبه 9 دی ماه 98

متولدین فروردین متولدین فرودین:

ممکن است عنصر نسبتاً گیج کننده ای امروز در اطراف شما وجود داشته باشد که شما را وسوسه به عمل گرایی و انجام دادن می کند اما هنوز تمام قطعات لازم را در اختیار ندارید. امروز تصمیم گیری درباره مسائل دشوار خواهد بود زیرا به نظر می رسد واقعیت ها پشت چیزی پنهان شده اند. شما بهتر است این روز را صرف لذت بردن از دوستان یا سرگرمی مورد علاقه خود کنید و تلاش برای تصمیم گیری های مهم درباره زندگی خود را به روزهای دیگر موکول کنید.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

امروز ستاره فیلم خودتان باشید و به نقشی که بازی می کنید افتخار کنید. ممکن است بسته به خلق و خوی لحظه ای امروز، خود را با شخصیت های متفاوتی تطبیق دهید . امروز درخشش خاصی در لبخند شما وجود دارد که باید آن را آشکارا با دیگران در میان بگذارید. برای رسیدن به هر جایی عجله نکنید، شما پیش از این به جاییکه می خواستید رسیده اید پس اکنون از بودن در کنار کسانی که دوستشان دارید، لذت ببرید.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

از زندگی روزمره خود فاصله بگیرید و امروز را استراحت کنید. جهان برای یک روز با شما هم سو خواهد شد، بنابراین برای مدتی احساس راحتی کنید. به یاد داشته باشید که هر مسیری که می خواهید طی کنید، مسیر درستی است. پشیمانی یک احساس بی فایده است، خود را با آن آزار ندهید. از امروز و همه شادی های کوچکی که برای شما آماده کرده لذت ببرید. رویاهای خود را برقرار کنید و همه چیز را به تعادل برسانید.


متولدین تیر متولدین تیر:

امروز، همه چیز در مسیر شما جریان دارد و شما باید به آسایش خوبی در کنار دیگران دست پیدا کنید. ممکن است دریابید که امروز حال و هوای خیالی وجود دارد که باعث می شود احساسات شما زمان و مکان را از دست بدهند. اگر لازم نیست خود را برای بیرون آمدن از این فضای خیالی و ارتباط دوباره با واقعیت به زحمت نیندازید. به یک موزه هنری بروید یا در یک نمایش رقص شرکت کنید. فیلمی را ببینید و به رستوران مورد علاقه خود بروید.


متولدین مرداد متولدین مرداد:

امروز تلاش نکنید که به دنبال پاسخ نهایی برخی سوالات باشید، زیرا احتمالاً فقط نسبت به زمان شروع احساس نا امیدی بیشتری به دست خواهید آورد. هرچه کمتر سعی کنید خواسته خود را به دیگران تحمیل کنید، کارها بهتر و آسان تر به پیش خواهد رفت. امروز روز خوبی برای یافتن راه حلِ مشکلات نیست بلکه روزی است که باید در آن از چیزهایی که تاکنون یاد گرفته اید و به کمال رسانده اید لذت ببرید.

متولدین شهریور متولدین شهریور:

امروز اجازه دهید کودک درون شما بیرون بیاید و بازی کند. رویاهای شما به اوج رسیده اند، بنابراین اجازه دهید آنها راه را پیش ببرند. از مکالمات صمیمانه با دوستان خود درباره جدیدترین فیلم ها یا وب سایت های مورد علاقه تان لذت ببرید. ممکن است بخواهید ورزش کنید یا یک مدل موی جدید را انتخاب کنید. این روز خوبی برای بهبود کلی ظاهر شما است. شما در چنین روزی چشم تیزبین تری برای زیبایی جسمانی خود دارید.


متولدین مهر متولدین مهر:

امروز روزی است که به جای تعهدات و جوابها، با ایده ها و رویاها روبرو می شوید. مسائل را زیر سوال ببرید و حقایق را مورد بحث قرار دهید، به طور کلی هر کاری که می کنید، از آن لذت ببرید. امروز، روز مناسبی برای بیرون رفتن و لذت بردن از هوای تازه با فعالیتی در فضای باز مخصوصاً فعالیتهای گروهی است. پیوستن به دوستان و گپ زدن در مورد آخرین وقایع زندگی نیز برای شما سرگرم کننده خواهد بود.


متولدین آبان متولدین آبان:

شاید امروز اتخاذ رویکرد واقع گرایانه نسبت به عواطف خود برای شما دشوار باشد. یک مسئله حساس ممکن است این حس را به شما القا کند که در زمینه ارتباط با دیگران ناکام بوده اید و در گوشه ای رها شده اید. ممکن است اجازه دهید برای یک بار شخص دیگری رهبری را بر عهده بگیرد و اجازه می دهید تا قبل از تصمیم بعدی، ثبات شکل بگیرد.


متولدین آذر متولدین آذر:

صحت هر آنچه را که خود را در تعارض با آن می بینید، زیر سوال ببرید. ممکن است متوجه شوید که مردم براساس اطلاعات ناقص، عمل می کنند و به شما دروغ می گویند تا شما را به چیزهایی که نگفته اید یا کارهایی که انجام نداده اید، متهم کنند. تلاش کنید تا با کشف و نشان دادن حقیقت و کمک به انگیزه های واقعی، وضعیت را با یکدیگر هماهنگ کنید. ممکن است کلمات با احساسات شدید همراه شوند، بنابراین اعمال خود را کنترل کنید.

متولدین دی متولدین دی:

ممکن است احساس کنید چیزی امروز به طور ناگهانی برای شما رقم خورده است که در آن قطعه گمشده یک معما را که مدتی روی آن کار کرده اید پیدا کرده اید. پاسخ ها ممکن است نامحسوس باشند، اما آنها در آنجا هستند. فانتزی و یک نگرش بازیگوش شما را با زحمت به سمت آنها سوق خواهد داد. ایده های خود را امروز به جهانیان برسانید و نگرشی را اتخاذ کنید که دیگران را ترغیب کند تا به رویاهای روزانه شما بپیوندند.

متولدین بهمن متولدین بهمن:

اوضاع امروز ممکن است برای شما کمی سورئال به نظر برسد ، بنابراین پچ پچ دیگران را جدی نگیرید. امروز روزی برای دستیابی و تماس گرفتن با شخصی است، پس تلفن را بردارید و با آن شماره گیری کنید. روز خوبی برای به اشتراک گذاشتن رویاهای خود با دیگران است. ممکن است رویاهای شما برای دیگران عجیب و غیر قابل تصور باشند اما تا زمانی که با خودتان صادق باشید، هیچ دلیلی وجود ندارد که شما از اشتراک گذاری آن ها خجالت بکشید.


متولدین اسفند متولدین اسفند:
امروز یک روز عالی برای شماست که در آن باید از مکالمات جذاب و سرزنده با دیگران لذت ببرید. احتمالاً فانتزی نقش مهمی در وقایع روز خواهد داشت و ممکن است هنگام قدم زدن در خیابان، خود را حال خیال بافی پیدا کنید. اگر لازم نیست امروز با واقعیت خسته نشوید.خیلی بهتر است که لحن سرزنده و بازیگوش خود را نگه دارید. از دنیای فانتزی خود لذت ببرید و دیگران را به آن دعوت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 9 دی 98”

قالب تفریحی