فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

10 نشانه که شما یک شریک زندگی وفادار دارید

مجموعه: روابط عاطفی, سبک زندگی تعداد بازدید: 433

10 نشانه که شما یک شریک زندگی وفادار دارید

در حالیکه روانشناسان معتقدند اعتماد باید پایه و اساس یک رابطه قوی و بالغ باشد، ممکن است برخی به دلیل تجارب قبلی ناخوشایند شریک زندگی خود را متهم به بی وفایی کنند. تصور اینکه شریک زندگی شما با شخص دیگری رابطه داشته باشد دیوانه کننده است بنابراین بهتر است نفس عمیقی بکشید و ارزیابی کنید آیا واقعا جای نگرانی وجود دارد یا خیر.

میدانیم که اطمینان از جایگاه شخص در رابطه به چه میزان اهمیت دارد، بنابراین لیستی از نشانه ها را جمع آوری کرده ایم که نشان میدهد شریک زندگی شما کاملاً متعهد است و به فکر خیانت نیست.

1. او درباره هرچیزی با شما صادق است

در یک رابطه بالغ، دو طرف باید قادر باشند تمام اتفاقات و اخبار خوب و بد را با دیگری به اشتراک بگذارند. اگر متوجه شدید که شریک زندگی شما حتی از گفتن دروغ های مصلحتی خودداری میکند میتواند نشانه وفاداری او باشد و نشان میدهد او شما را به عنوان فردی کاملاً قابل اعتماد میبیند.

این مسئله میتواند راهی برای نشان دادن احترام و اعتماد او نسبت به شما باشد چراکه میداند شما وی را مورد قضاوت قرار نمیدهید. او رابطه را به قدری مستحکم میبیند که میداند باهم برای هر موقعیتی راه حلی پیدا خواهید کرد.


2. تعهد خود به رابطه را نشان میدهد

تمام روابط فراز و نشیب های خود را دارند، اما شریک زندگی شما نباید با وقوع اولین نشانه از مشکل ناپدید شود. اگر شریک زندگی شما همواره آماده صحبت کردن درباره مسائل مختلف است و زمانیکه اوضاع بد پیش میرود شما را نادیده نمیگیرد، نشانه این است که او به رابطه پایبند است و فقط به شما فکر میکند. مطمئن باشید که او تمام تلاش خود را میکند تا رابطه سر و سامان بگیرد.


3. احساسات او استوار است

اگر احساسات شریک زندگی تان همیشه تغییر نمیکند و دچار نوسانات خلقی نمیشود ، مطمئناً شما تنها انتخاب او هستید. او میداند برای آینده خود چه می خواهد و انتخاب خود را کرده است، بنابراین جایی برای تردید وجود ندارد.


4. او به قدر کافی برای سر و سامان دادن به رابطه تلاش میکند

در آغاز رابطه، دو طرف معمولاً مایل به برقراری ارتباط بیشتر با یکدیگر هستند تا رابطه شکل بگیرد. با این حال، اگر مدتی است که باهم هستید و این اشتیاق هنوز بین شما از بین نرفته است میتواند نشانه این باشد که شریک زندگیتان، شما را فردی میداند که میتواند آینده خود را با او تصور کند. این دیدگاه کاملاً جذاب است و هیچ پستی و بلندی ای در مسیر پیش رو نمیتواند از وقوع آن جلوگیری کند.


5. احساسات او واقعی و صریح است

بسیاری از افراد هنگامی که با شخص تازه ای آشنا میشوند، در رابطه احساس نا امنی می کنند. اگر شریک زندگی شما نگرانی ها و نا امنی های خود را با شما به اشتراک میگذارد، این نشانه این است که او میخواهد از نظر عاطفی با شما در ارتباط باشد و مشتاق است که شما را به زندگی اش راه دهد.

اگر شریک زندگی شما از نظر عاطفی در دسترس نیست، بهتر است باهم مکالمه داشته باشید تا بین شما فاصله ایجاد نشود و دلیل این رفتار را دریابید.


6. از ابراز محبت جسمی نمیترسد

درحالیکه ممکن است برخی از افراد نسبت به بقیه بیشتر به لمس شدن علاقه مند باشند، اگر متوجه شدید که شریک زندگیتان از هر فرصتی برای نشان دادن محبت خود استفاده میکند، احتمالاً در مسیر درستی قرار دارید. نشان دادن محبت جسمی به ایجاد صمیمیت و ایجاد ارتباط عاطفی محکم بین دو طرف کمک میکند. به این ترتیب شریک زندگی شما حساسیت و تمایل خود را برای مراقبت از شما بیان میکند.


7. حسادت نمیکند

احساس حسادت غالباً ناشی از عدم اطمینان، نه تنها نسبت به خود بلکه در مورد رابطه است. شریک زندگی شما همچنین ممکن است افکار و خواسته های خود را روی شما مطرح کند و به احساسات شما شک کند. یک رابطه سالم باید بر پایه اعتماد ایجاد شود و اگر شریک زندگی تان حسادت نمیکند ، این نشانه این است که او از روند رابطه احساس امنیت و رضایت دارد.


8. او شما را در تمام فعالیت های زندگی خود قرار داده است

اگرچه طبیعی است که هر فرد زندگی خارج از رابطه نیز داشته باشد اما شخصی که واقعاً متعهد است میخواهد بیشتر تجربه های خود را با شما به اشتراک بگذارد. اگر شریک زندگیتان، به شما به عنوان یک اولویت نگاه کند مایل است تا حد ممکن شما را در تمام فعالیت های زندگی اش درگیر کند. این میتواند راهی باشد که شما از طریق آن او را بهتر بشناسید و به شما نشان میدهد که او چیزی برای پنهان کردن ندارد.


9. نظرات و خواسته های شما را در نظر میگیرد

ژست های بزرگ میتواند نشانه چاپلوسی باشد اما این چیزهای کوچک است که بیشترین اهمیت را دارد. اگر شریک شما همیشه عقاید شما را در نظر میگیرد و مایل به تغییر و رشد است تا شما در این رابطه خوشحال تر و راحت تر باشید، این نشانه ایست که شما ارزش بسیار زیادی برای او دارید.

تغییر الگوهای رفتاری میتواند بسیار چالش برانگیز باشد و اگر شریک شما مایل به انجام آن است، این کاری است که باید از آن قدردانی شود و این نشان دهنده عشق آنها به شما است.


10. شما همیشه در ذهن او هستید

شریک شما ممکن است نتواند هر روز با شما قرار بگذارد اما حتی اگر در حال سپری کردن شلوغ ترین روز کاری خود نیز باشد لحظه ای را پیدا خواهد کرد تا نشان دهد که به شما فکر میکند. فقط یک پیام متنی، یک ایموجی یا یک عکس زیبا ثابت میکند که شما همیشه در ذهن او هستید و او صحبت با هیچ شخصی را به شما ترجیح نمیدهد.


منبع: BrightSide

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “10 نشانه که شما یک شریک زندگی وفادار دارید”

قالب تفریحی