فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

12 نشانه که شریک زندگی شما چیزی را از شما پنهان میکند

مجموعه: روابط عاطفی, سبک زندگی تعداد بازدید: 582

هرکس برای خود رازی دارد، اما تمام روابط عاطفی باید بر پایه اعتماد و راستی بنا شوند. اگر شریک زندگی شما میخواهد چیزی را پنهان کند شما باید بدانید که چه زمانی مناسب است تا او را وادار به گفتن حقیقت کنید. آگاه بودن از نشانه هایی که به شما میگوید شریکتان چیزی را برای پنهان کردن دارد، در این راه میتواند به شما کمک کند. در ادامه به این نشانه ها نگاهی میندازیم.

1. تغییر صدا

اگر هنگام صحبت کردن، متوجه تغییر در اوج و فرود صدای شریک خود شدید ممکن است او در حال دروغ گفتن به شما باشد. حتی ممکن است عمیق تر از قبل نفس بکشد یا گلوی خود را بیشتر صاف کند. این واکنش های طبیعی بدن هنگام اضطراب است.


2. از ارتباط چشمی خودداری میکند

چشم ها میتوانند احساسات فراوانی را افشا کنند، بنابراین اگر شریک شما از نگاه کردن مستقیم خودداری میکند میتواند به این دلیل باشد که نمیخواهد آنچه در دل دارد برای شما نمایان شود. شما ممکن است ترس را در نگاه او ببینید و به همین دلیل است که شریکتان از ارتباط چشمی دوری میکند.


3. جواب های مبهمی به سوالات شما میدهد

هنگام پاسخ دادن به یک سوال، چشمان شخص به سمت طرفی که از طریق آن به اطلاعات دسترسی میابد تغییر می کند. چشم هایی که به سمت راست حرکت می کنند در جستجوی خاطراتی هستند، در حالیکه چشم هایی که به سمت چپ حرکت می کنند دروغ می آفریند. اگر پاسخهای شریک زندگی شما مبهم است یا به طور غیرمعمول با جزئیات همراه است ممکن است نشانه آن باشد که او قصد دارد چیزی را پنهان کند. یکی دیگر از نشانه ها این است که او سوال را با سوال به شما پاسخ میدهد زیرا میخواهد وقت بیشتری برای آفرینش دروغ داشته باشد.


4. هنگامی که تنها هستید، بی قراری میکند

داشتن راز و اسرار ممکن است باعث شود شریک شما احساس بی قراری کند، به ویژه وقتی که شما 2 نفر باهم تنها هستید. او استرس دارد و تنها بودن با شما باعث میشود توجه بیشتری به او داشته باشید، همین مسئله باعث بی قراری و ناراحتی او میشود.


5. زبان بدن او نشان میدهد نسبت به شما اضطراب و نگرانی دارد

در حین مکالمه، اگر شریک زندگی شما بدن خود را از شما دور کند ممکن است نشانه این باشد که رازی دارد که نمیخواهد فاش شود. این روش ناخودآگاه او برای خاموش کردن کنجکاوی شماست. به همین ترتیب، عمل جویدن ناخن ها نشانه عدم امنیت یا اضطراب است و ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که او چیزی برای پنهان کردن دارد. یکی دیگر از روش های زبان بدن که به شما میگوید شریکتان به شما دروغ میگوید، نحوه استفاده او از دست های خود است. اگر شریک زندگی شما پیش از این دست خود را در جیب خود قرار نمیداد اما ناگهان شروع به انجام این کار کرده است، ممکن است نشانه این باشد که او سعی می کنند خیال خود را راحت کند زیرا میداند که کار اشتباهی انجام داده است.


6. زیاد پلک میزند

پلک زدن بیش از حد میتواند نشانه دروغ گفتن باشد. دروغ گفتن عملی استرس زاست و تحت استرس تعداد پلک ها به طور قابل ملاحظه ای افزایش میابد. بنابر این اگر شریک شما، بیش از حد پلک میزند میتواند نشانه این باشد که به شما دروغ میگوید.


7. پرخاشگری میکند

نگه داشتن اسرار از شما ممکن است باعث شود که شریک زندگی تان احساس گناه کند زیرا او آنطور که باید با شما صادق نبوده است. بنابراین ممکن است واکنش های عصبی داشته باشد و سعی کند در شما احساس بدی ایجاد کند یا این حس را در شما قرار دهد که شما کسی بوده اید که کار اشتباه انجام داده اید.


8. بیش از پیش سرگرم مسائل کاری است

اگر شریک زندگی شما اخیراً دلایل بیشتری برای دیرتر آمدن از محل کار دارد و زمان بیشتری در محل کار میماند یا سفرهای کاری بیشتری نسبت به معمول دارد، ممکن است از آنها به عنوان بهانه ای برای پنهان کردن چیزی استفاده کند.

9.دیگر با شما صمیمی نیست
اگر احساس می کنید شریک زندگی شما دیگر علاقه ای به صمیمی بودن با شما ندارد، وقت آن است که با او صحبت جدی ای داشته باشید. ممکن است شریک زندگی شما در حال حاضر شخص دیگری را برای برآورده کردن نیازهای خود داشته باشد و او به طور پنهانی به شما خیانت میکند.

10. در دسترس نیست

اگر دسترسی به شریک زندگی شما برایتان سخت شده است و متوجه شده اید که به تماس های شما پاسخ نمیدهد یا پیام های شما را بی جواب میگذارد – این همچنین می تواند نشانه ای باشد که دستیابی به آنها در سطح احساسی دشوار است.
او ممکن است کنار شما باشد، اما احساس می کنید قلب و ذهن او با شخص دیگری است.

11. بیش از حد از تلفن همراه خود محافظت میکند
اگرچه حفظ حریم خصوصی مهم است، اما نباید دلیلی وجود داشته باشد که شریک زندگی تان از تلفن همراه خود بیش از حد محافظت کند. اگر او در زمان های عجیب و غریب پیام دریافت می کند و هر وقت شما از او در این رابطه سوال میکنید، حالت دفاعی به خود میگیرد، ممکن است چیزی برای مخفی کردن داشته باشد.

12. به طور ناگهانی توجه بیشتری به ظاهر خود میکند
اگر شریک زندگی شما ناگهانی و به یکباره توجه بیشتری به ظاهر خود میکند و بر خلاف معمول لباس های متنوع خریداری میکند به احتمال زیاد در حال جلب توجه شخص دیگری است. اگر در محل کار یا در محیط های اجتماعی با ظاهری به مراتب بهتر از زمانیکه با شماست ظاهر میشود میتواند نشانه این باشد که قصد دارد نگاه شخص خاصی را به سمت خود بکشاند.
نظر شما چیست؟ آیا قبول دارید که این ها علائمی هستند که باید به جستجوی آنها بپردازید؟ آیا قبلاً آنها را از شریک عشقی خود دیده اید؟ آیا می توانید علائم دیگری را شناسایی کنید؟
منبع: BrightSide

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

یک دیدگاه برای “12 نشانه که شریک زندگی شما چیزی را از شما پنهان میکند”

  1. مهسا

    ممنون عالی بود

قالب تفریحی