فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

نازنین بیاتی و شكيب شجره در عروسی مردم

مجموعه: هنرمندان تعداد بازدید: 562

نازنین بیاتی و شکیب شجره در عروسی مردم

نازنین بیاتی عکس جدیدی از حضور خود در فیلم «عروسی مردم» در کنار شکیب شجره منتشر کرد و نوشت:

درحالیکه فیلمبرداری فيلم سينمايي «عروسی مردم» به كارگرداني مجيد توكلی و تهيه كنندگي علي سرتيپي در خیابان های تهران ادامه دارد، سپیده عبدالوهاب تد‌وین همزمان این فیلم را آغاز کرد. «عروسی مردم» دومين فيلم توكلي بعد از «متولد ٦٥» است كه به قلم جميله دارالشفايي و بر اساس طرحي از توكلي به نگارش درآمده و علي سرتيپي به عنوان تهيه كننده، علي اوجي مجري طرح و دانیال زمانی مدیر پروژه كنار توكلي قرار گرفتند.

نازنين بياتی و شكيب شجره تركيب تازه ای در سينمای ايران هستند كه نقش هاي اصلي اين فيلم را ايفا مي كنند.زهرا داوودنژاد،خسرو بامداد،افسانه تهرانچی،سجاد تابش،محمد امامي،سارا محمدي،محمد حيدري،ايمان صديق،ژوبین و با حضور احترام برومند از ديگر بازيگران اين فيلم هستند كه مقابل دوربين تورج اصلاني رفتند.

این فیلم جوانانه پیش از این «روزی دو میلیون» نام داشت که نامش به «عروسی مردم» تغییر کرد و پیش بینی می شود با توجه به موضوع، یکی از فیلم های متفاوت جشنواره امسال باشد.

عبدالله اسکندری به عنوان (طراح گریم)،اميرحسين حداد(طراح صحنه)،پوپك مظفري(مدير برنامه ريزي و دستيار كارگردان)،رعنا اميني(طراح لباس) احمدرضا شجاعي(عكاس)محمود خرسند(مدير صدابرداري)حسن اصلاني و مهدي اصلاني(فيلمبردار)محمد جمشيدي (مدير توليد)كوروش جوان(مستند پشت صحنه) از جمله عوامل این فیلم سینمایی هستند.

سایز اصلی عکس:

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “نازنین بیاتی و شكيب شجره در عروسی مردم”

قالب تفریحی