فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

زوج های شاد چه کارهایی انجام میدهند؟

مجموعه: روابط عاطفی تعداد بازدید: 393

زندگی مشترک با همسر میتواند یک تجربه رضایت بخش و چالش برانگیز باشد. بسیاری از زوج های عاشق در نهایت از هم جدا میشوند یا به صورت ناخوشایند و غیر شاد به زندگی ادامه میدهند. این مسئله نشان میدهد علاوه بر احساس علاقه عمیق به شریک زندگی، چیزهای دیگری نیز برای سالم و شادمان ماندن رابطه نیاز است. در ادامه به کارهایی اشاره میکنیم که زوج های شاد انجام میدهند، اگر شما میتوانید ادعا کنید حداقل 3 مورد از آن ها را در رابطه خود دارید پس میتوان گفت رابطه شما در مسیر درستی قرار دارد.

1. حداقل از یک سرگرمی مشترک لذت ببرید

اگرچه بسیار خوب است که هر فرد سرگرمی های شخصی خود را داشته باشد، اما ضروری است که شما چیزی را پیدا کنید که بتوانید به عنوان یک زوج و به صورت همزمان از آن لذت ببرید. این میتواند تمرین یک ورزش یا تماشای یک فیلم یا سریال خاص باشد. یک فعالیت را انتخاب کنید و به انجام آن متعهد شوید. این مهم است که شما این مسئله را به یک بخش روزمره از زندگی خود تبدیل کنید و با هم سرگرم شوید و زمانی با کیفیت را در کنار یکدیگر سپری کنید.


2. به فضای یکدیگر احترام میگذارید

زوج های شاد صمیمیت خارق العاده ای دارند اما همچنین میدانند که چطور نباید از حدود و مرزها عبور کنند. احترام گذاشتن به حریم خصوصی شریک زندگی و دادن فضا به او برای نفس کشیدن، یک امر مهم و حیاتی در شادی و لذت رابطه است. داشتن احساس خفگی یا به دام افتادن در یک رابطه برای هر دو طرف اثرات منفی بسیاری دارد.


3. برای سپری کردن تعطیلات یا سفر در کنار یکدیگر وقت بگذارید

لازم نیست چیزی بیش از حد فانتزی باشد. این میتواند یک گردش آخر هفته یا اگر دست و بالتان تنگ است، یک روز کامل در ساحل یا کوهستان باشد. مهم این است که به دور از نگرانی های روزمره و درگیری های احتمالی، زمان با کیفیتی را در کنار همدیگر سپری کنید. تغییر در محیط اطراف همیشه یک نیروی تازه به رابطه میبخشد.


4. با عصبانیت و ناراحتی از یکدیگر به تختخواب نروید

اگر مشکلی وجود دارد، فوراً آن را حل کنید. آن را در گوشه ای رها نکنید و انتظار نداشته باشید که مسائل خود به خود حل شوند. این نوع نگرش فقط به ناراحتی و دلخوری منجر میشود. زوج های بالغ در مورد مشکلات خود صحبت میکنند و به کینه توزی نمیپردازند.


5. حداقل یکبار در روز بگویید «دوستت دارم»

ممکن است این کاملاً واضح به نظر برسد، اما برای ارتباط برقرار کردن اساسی است که بدانید شریک زندگی شما به طور روزانه چقدر برای شما اهمیت دارد. گفتن اینکه چقدر او را دوست دارید و از او به شکل خاصی قدردانی میکنید میتواند شما دو نفر را حتی بهم نزدیک تر کند. مهم است که احساس خود را صمیمانه بیان کنید تا احساسات شما اتوماتیک یا پوچ به نظر نرسند. همانطور که منظور شماست، آن را بیان کنید.


6. زندگی مستقل از یکدیگر داشته باشید

همانطور که داشتن سرگرمی و علایق مشترک در یک رابطه مهم است، داشتن زندگی مستقل از یکدیگر نیز به همان اندازه اهمیت دارد. اذعان به اینکه شریک زندگی شما یک فرد کاملا مستقل با ایده ها و آرزوهای بلند پروازانه است، و نه صرفا دنباله رو ایده های شما، یکی از مهمترین عناصر یک رابطه سالم است. معشوق خود را به عنوان یک فرد منحصر به فرد بشناسید آنوقت میبینید که رابطه شما در مسیری درستی قرار دارد.


7. در کنار هم غذا میل کنید

اگر به دلیل مشغله های روزمره غیر ممکن است که تمام وعده های غذایی را در کنار هم میل کنید، سعی کنید حداقل یک وعده غذایی در روز را در کنار شریک زندگی خود بخورید. واقعاً از بودن در کنار هم لذت ببرید، نه اینکه فقط سر میز غذا بنشینید و با تلفن همراه خود کار کنید. توجه خود را به یکدیگر اختصاص دهید، از او در مورد روزی که سپری کرده بپرسید، برای تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی کنید و … . وقت گذراندن با کیفیت در کنار همسرتان همیشه میتواند یک ایده مناسب باشد.


8. از رویاهای یکدیگر حمایت کنید

اینکه پشتیبان امیدها و آرزوهای شریک زندگی تان باشید، باعث میشود آنها احساس عشق و مراقبت را از سمت شما دریافت کنند. زوج های شاد به آرزوهای یکدیگر گوش میدهند و یکدیگر را برای رسیدن به آن تشویق میکنند. آنها همچنین در زمان های سخت و زمانیکه کارها آنطور که باید پیش نمیرود همواره در کنار هم هستند.


9. اعتماد را پرورش دهید و حسادت را رد کنید

یک رابطه بدون اعتماد به زودی از هم پاشیده میشود. اگر بیش از حد حسود و صاحب نظر هستید، قبل از اینکه رابطه شما را خراب کند باید روی این مشکلات کار کنید. اگر در واقع شریک زندگی شما دلایل زیادی برای نگرانی را در شما ایجاد میکند، وقت آن است که اوضاع را ارزیابی کرده و سلامت عاطفی خود را در اولویت قرار دهید.


10. باهم رشد کنید

هیچ چیز نا امید کننده تر از این نیست که ببینید شما چقدر در طول سال ها به عنوان یک فرد رشد کرده اید اما شریک زندگیتان دقیقاً در همان سطح زمان آشنایی شما دو نفر باهم، باقی مانده است. رشد شخصی بخشی طبیعی و مورد انتظار در زندگی هر فرد است. شما باید اطمینان حاصل کنید که هر دو به سمت چیزی مشترک حرکت میکنید و در مسیر رشد و پیشرفت از هم جدا نمیشوید.


11. کارهای روزمره را با هم به اشتراک بگذارید

قرار دادن همه وظایف روزمره خانه بر روی دوش یک نفر، دستور العملی برای ایجاد فاجعه در رابطه است. هنگامی که یک نفر مجبور به انجام همه کارها شود احساس ناراحتی می کند و این باعث عدم تعادل در رابطه میشود. اگر نمیتوانید کارها را به صورت طبیعی باهم تقسیم کنید، پس سعی کنید لیست کارهایی را که باید در خانه انجام شود را جمع آوری کنید. سپس با شریک زندگی خود در مورد اینکه چه کسی باید کدام وظیفه را انجام دهد به توافق برسید و لیست را در مکانی قابل مشاهده قرار دهید. شما دو فرد بزرگسال هستید که از عهده وظایف خانه بر می آیید.


12. از اتفاقات کوچک لذت ببرید

اتفاقات بزرگ میتواند هیجان انگیز و عاشقانه باشد، اما قدردانی از حرکات کوچک نیز مهم است. این میتواند چیزی ساده مانند اینکه از شما بپرسد چیزی از آشپزخانه نیاز دارید یا یک ماساژ پس از روز کاری طاقت فرسا باشد. اگر رفتار او صادقانه و با ملاحظه است، از آن لذت ببرید و از داشتن یک شریک عاشق که واقعاً به بهبود سطح زندگی شما اهمیت میدهد سپاسگزار باشید.


منبع: BrightSide

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “زوج های شاد چه کارهایی انجام میدهند؟”

قالب تفریحی