فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 11 بهمن 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 177

فال روزانه بهار فال

فال روزانه جمعه 11 بهمن ماه 98

متولدین فروردین متولدین فرودین:

تا زمانیکه دقیقاً بدانید کجا ایستاده اید و در صورت تصمیم درست یا غلط چه چیزی را به دست می آورید یا از دست می دهید، هرگز تصمیمی در مورد مسائل مالی نگیرید. شما برخی اوقات عجول و بی پروا عمل می کنید، اما اکنون بهتر است که آهسته حرکت کنید و کاملاً به شرایط خود آگاه شوید.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

چرا هنوز نتوانسته اید به پتانسیل واقعی خود برسید؟ شاید به این دلیل است که شما وقت زیادی را صرف رسیدگی به مسائل و مشکلات سایر افراد می کنید و برای خود وقت کافی ندارید. بیاموزید که قبل از هر چیز چطور باید با خود خوب باشید و برای خود وقت بگذارید.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

سعی کنید امروز بیش از حد به خود فشار نیاورید در غیر اینصورت ممکن است برای هفته پیش رو انرژی کافی نداشته باشید. ممکن است ده ها کار پیش روی شما شما باشد که بخواهید انجام دهید اما به احتمال زیاد فقط یک یا دو کار وجود دارد که شما واقعاً باید آن ها را به سرانجام برسانید. فقط همین کارهای واجب را انجام دهید و خود را خسته نکنید.


متولدین تیر متولدین تیر:

سیارات هشدار می دهند که شما می توانید در طی 24 ساعت آینده به شدت احساسی باشید، بنابراین به خودتان قول دهید که اجازه نمی دهید هیچ چیز از دنیای بیرون به شما آسیب برساند. زندگی قرار است سرگرم کننده باشد، بنابراین بیشتر بخندید و کمتر نگران باشید.


متولدین مرداد متولدین مرداد:

ساعت های پیش رو ممکن است بسیار آشفته و پر هرج و مرج باشد، اما سیارات قول می دهند اگر آرام بمانید و عصبانی نشوید، هیچ آسیبی به شما نمی رسد. با این حال عزیزان و همکاران شما ممکن است چندان خوش شانس نباشند، بنابراین اگر خواستار کمک هستند، آماده یاری کردن باشید.

متولدین شهریور متولدین شهریور:

فعالیت های اجتماعی در حال حاضر تحت انرژی خوبی هستند اما این به شما بستگی دارد که می خواهید در آن ها شرکت داشته باشید یا خیر. شما می توانید در خانه بنشینید و هیچ کاری انجام ندهید، اما لذت و سرگرمی آن کجاست؟ پس سعی کنید با شرکت در فعالیت های گروهی و در کنار افراد دیگر لحظات خوشی داشته باشید.


متولدین مهر متولدین مهر:

شما باید از این ایده که کمال ممکن یا حتی مطلوب است، عبور کرده باشید. چیزهای بزرگی آرزو کنید، اما این را نیز بدانید که همیشه محدودیت هایی خواهید داشت. بهترین و مطلوب ترین، چیزی است که شما قادر به انجام آن باشید. با چنین تعریفی خوشحال باشید و خود را بیش از حد درگیر کمالگرایی نکنید.


متولدین آبان متولدین آبان:

مهم نیست که چقدر کنترل کردن خود برای شما سخت یا حتی غیر ممکن باشد، امروز هر طور شده سعی کنید واکنش احساسی نشان ندهید. در طی 24 ساعت آینده ممکن است چند قطره اشک ریخته شود، فقط مطمئن شوید که هیچکدام از آنها مال شما نیستند!


متولدین آذر متولدین آذر:

اگر مدیون لطف کسی هستید، امروز آن را برگردانید. ابتدا متوجه شوید که آن شخص چه چیزی نیاز دارد، سپس سعی کنید آنچه را که نیاز دارد برای او تهیه کنید. او از تلاشهای شما قدردانی می کند و این احتمال وجود دارد که طی سال های آینده مجدداً در حق هم لطف کنید.

متولدین دی متولدین دی:

ممکن است شما بخواهید صادق باشید و به دیگران در مورد وظایف و کارهای خود بگویید اما سیارات می گویند اکنون بهتر است برای مدتی برنامه های شما مخفی و به دور از چشم دیگران باقی بماند. اگر خیلی درباره برنامه های خود صحبت کنید، ممکن است بعداً یک سورپرایز بزرگ را خراب کنید.


متولدین بهمن متولدین بهمن:

ممکن است انتخاب بین دو پیشنهاد یکسان و وسوسه انگیز برای شما دشوار باشد اما باید یکی از آن ها را انتخاب کنید زیرا اگر زمان بیش از حدی را برای انتخاب آن ها صرف کنید ممکن است هر دو فرصت را از دست بدهید. غرایز شما چه می گویند؟ اول کدام یک برای شما جذاب بود؟ با کمک چنین سوالاتی پیش بروید.


متولدین اسفند متولدین اسفند:
آیا باید به آن کاری که می دانید در آن خوب هستید پایبند باشید، یا باید فرصتی جدیدی داشته باشید و کاری را امتحان کنید که قبلاً امتحان نکرده اید؟ عمیقاً می خواهید ماجراجویانه باشید، بنابراین سخت نگیرید و یک ریسک جدید را امتحان کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 11 بهمن 98”

قالب تفریحی