فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 18 آبان 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 504

فال روزانه بهار فال

فال روزانه شنبه 18 آبان ماه 98

 

متولدین فروردین متولدین فرودین:

از انرژی امروز برای ارضای میل و اشتیاق خود استفاده کنید. مدتی است درگیر تنش های جزیی هستید، اکنون شما به یک نقطه عطف بحرانی رسیده اید. بخاطر ترس از شکست از ماجراجویی دوری نکنید، تغییر کنید و قلب خود را به روی جهان باز کنید. شما ممکن است نسبت به حرکت خود تردید داشته باشید زیرا نمی خواهید خطر کنید، پس چگونه پیشرفت خواهید کرد؟


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

اجازه ندهید که استدلال های دیگران سر راه حقایق شما قرار بگیرند. به خود شک نداشته باشید و نگران نباشید. اگر با آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد مطابقت پیدا نمیکنید احساس ناراحتی و بد خلقی نداشته باشید، این نشان می دهد که ممکن است شما نیاز به مسیری دیگر داشته باشید. اگر موسیقی در حال پخش را دوست ندارید، آن را تغییر دهید. شما قدرت انجام این کار را دارید.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

شما امروز ممکن است سخت تلاش کنید تا نیروهای قدرتمند را متعادل کنید. ممکن است در دوراهی بین شهوت برای ماجراجویی و نیاز به برقراری ارتباط گیر کرده باشید. اکنون زمان خوبی است که با وجود هرگونه مخالفت، بالهای خود را باز کنید. شما نمیتوانید درباره هر چیزی که مربوط به یادگیری بیشتر، دین یا معنویت باشد، اشتباه کنید.


متولدین تیر متولدین تیر:

اشتیاق شدیدی که بر شما حاکم است ممکن است امروز با اطلاعات زیادی که مقابل شما ظاهر میشود در تضاد باشد. ارتباطات شما ممکن است نسبت به چیزی که در ذهن تصور میکنید متفاوت پیش برود. صبور باشید و صبر کنید تا قبل از تصمیم گیری در مورد نحوه انجام، تمام مسائل و جزییات را مرور کنید. آنچه معمولاً قابل انعطاف است و به راحتی تاثیر میپذیرد ممکن است امروز کمی سفت و سخت شده باشد.


متولدین مرداد متولدین مرداد:

ممکن است امروز برای انجام یک حرکت مهم و سرنوشت ساز احساس فشار کنید. شما ممکن است مخالفت را تجربه کنید، زیرا در برابر آنچه اعتقاد دارید ایستادگی می کنید. تمایل شما به آزادی چشم انداز مثبتی به شما می دهد که برای دیگران الهام بخش است. با فکر کردن درباره تعهدات خود، روحیه ماجراجویانه خود را از دست ندهید.

متولدین شهریور متولدین شهریور:

سعی کنید به چیزهای منفی نزدیک نشوید، با این کار ممکن است خود را از فرصت های باورنکردنی دور کنید. اکنون زمانی مناسب برای گسترش و توسعه است. بالهای خود را باز کنید و احساس راحتی کنید تا از زمین بلند شوید. به کار خود افتخار کنید. شما به اهدافی که برای آن تلاش می کنید خواهید رسید. از مسیری که در آن هستید لذت ببرید، سفر پاداش است.


متولدین مهر متولدین مهر:

روند درازمدت به نفع شماست. شما در یک نقطه محوری قرار دارید، بگذارید رویاهای شما گسترش یابد. اینکه به مردم بگویید چگونه باید زندگی خود را اداره کنند، شما را به جایی نمی رساند. شهود خلاق خود را دنبال کنید و موارد دیگری را که شما را واقعاً خوشحال میکند، کشف کنید.


متولدین آبان متولدین آبان:

شما ممکن است پروژه های زیادی در دست داشته باشید و مطمئن نیستید که انرژی خود را در کجا متمرکز کنید. احساس نکنید اکنون باید تصمیم بگیرید. با جریان پیش بروید، اما کنترل خود را از دست ندهید. حفظ كنترل در حالی كه حوادثی پیرامون شما رخ می دهد مهم است. انعطاف پذیر و سازگار باشید.


متولدین آذر متولدین آذر:

امروز کشش قدرتمندی در هوا وجود دارد. این نیروی بزرگی است که می توانید بر روی آن سرمایه گذاری کنید و از آن استفاده کنید. ارتباطات می تواند به گسترش جنبه های اصلی زندگی شما کمک کند. از مرزهای فعلی خود فراتر بروید و خود را محدود نکنید. بر روی جذب ثروت و سعادت به سمت خود متمرکز شوید. چرخه ها و روند طولانی مدت به نفع شماست، این به شما بستگی دارد که بتوانید از آن ها به نفع خود استفاده کنید.


متولدین دی متولدین دی:

اگر ندانید دشمنان شما چه کسانی هستند پس نمیتوانید ایده ای برای چگونگی جنگیدن با آن ها داشته باشید. مراقب افرادی که سعی در پایین آوردن شما دارند باشید. انرژی آنها ممکن است لطیف باشد بنابراین در ابتدا حتی نمی توانید متوجه تأثیر آنها شوید. انرژی قدرتمند سیاره ای امروز یک مبارزات قدرتمند دست ساز ایجاد می کند که می تواند مانع گسترش و پیشرفت شما شود. شما اراده ای برای غلبه بر این چالش ها دارید.

متولدین بهمن متولدین بهمن:

یک نیروی دگرگون کننده قوی ممکن است اکنون شما را به جهات مخالف بکشاند. روند طولانی مدت به اوج خود می رسد. کارمایی که شما طی چند سال گذشته آن را برطرف نکرده اید ممکن است دوباره شما را تعقیب کند.

 


متولدین اسفند متولدین اسفند:
ممکن است شما به طور غیرمستقیم تحت تأثیر یک درگیری قرار بگیرید. بحث داغ مربوط به ارتباط اشتباه و احساسات شدید ممکن است روان شما را ویران کند مگر اینکه شما به دفاع خود ادامه دهید. انرژی سیاره ای در حال شکل گیری عرصه ای برای آشفتگی عاطفی است. چه بخواهید و چه نخواهید ، احتمالاً درون آن مکیده خواهید شد.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 18 آبان 98”

قالب تفریحی