فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 20 دی 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 183

فال روزانه بهار فال

فال روزانه جمعه 20 دی ماه 98

متولدین فروردین متولدین فرودین:

آیا امشب با شخص خاصی قرار عاشقانه دارید؟ اگر چنین است، انتظار به تاخیر افتادن این قرار را داشته باشید. ممکن است با انجام کارهای روزمره خود درگیر باشید. این می تواند هم برای شما و هم برای شریک عاشقانه تان نا امید کننده باشد. از تاخیر های پیش آمده آنقدر ناراحت نشوید که هنگام ملاقات، وضعیت نامناسبی داشته باشید. این به هیچ وجه کمکی نخواهد کرد! 


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

زیاده روی در خوردن غذا یا نوشیدنی ممکن است امروز کمی به شما آسیب برساند. بنابراین تمرکز بر روی هر چیزی که نیاز به توجه داشته باشد برای شما دشوار خواهد بود. شاید باید امروز را به آرامی سپری کنید تا انرژی خود را جبران کنید. فقط کافی است وجدان خود را پاک نگه دارید، یک کتاب خوب انتخاب کنید، یک فنجان چای تهیه کنید، سپس روی نیمکت بنشینید و استراحت کنید.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

فقدان یک شریک عاشقانه ممکن است باعث شود خواسته ها و احساسات شما امروز متوقف شوند. اجازه ندهید که این اتفاق شما را به یک حالت بدبختی و افسردگی برساند. اگر هنرمند هستید، تمام انرژی و احساسات خود را به کارهای خلاقانه هنری منتقل کنید. اگر ورزشکار هستید، تنیس یا راکتبال بازی کنید و انرژی خود را اینگونه آزاد کنید. به این ترتیب زمان به سرعت بیشتری برای شما سپری خواهد شد تا وقتیکه شریک عاشقانه تان مجددا به سمت شما بازگردد.


متولدین تیر متولدین تیر:

امروز ممکن است بی حال و کم روحیه باشید و به احتمال زیاد می خواهید در خانه بمانید. به نظر می رسد دراز کشیدن جلوی تلویزیون بسیار وسوسه انگیز تر از آن است که به بیرون از خانه بروید و به معاشرت با دیگران بپردازید. با این وجود دوستانتان ممکن است سعی کنند شما را به جمع خود بکشانند. اجازه ندهید آن ها شما را مجبور به انجام کاری کنند که علاقه ای به آن ندارید، به دوستان خود بفهمانید که امشب بهتر استراحت کنید و در روزهای آینده می توانید با آنها بیرون بروید.


متولدین مرداد متولدین مرداد:

یک دوست نزدیک یا شریک عاشقانه ممکن است امروز احساس ناراحتی و افسردگی داشته باشد و به همین دلیل می تواند شما را برای همدردی با خود صدا کند. شما از این طریق به این فرد کمک شایانی خواهید کرد، اما اجازه ندهید که دوستتان، شما را از کارهای دیگری که باید انجام دهید منحرف کند. شما ممکن است کارهایی برای انجام داشته باشید یا اینکه باید با افراد خاصی دیدار کنید. تا آنجاییکه فکر می کنید مناسب است برای دوستتان وقت بگذارید، سپس کارها و مسئولیت های خود را بیان کنید و به سمت انجام آن ها بروید.


متولدین شهریور متولدین شهریور:

امروز قصد خرید دارید؟ اگر چنین است، انتظار داشته باشید تا در بعضی از مواقع با یک کالای لوکس و شگفت انگیز روبرو شوید که نمی توانید چشمان خود را از آن بردارید اما واقعاً نمی توانید خرید آن را توجیه کنید. زود تحریک نشوید، اما به طور غیر ضروری هم عقب نمانید. آیا واقعاً از آن کالا لذت خواهید برد؟ یا این چیزی است که مدتی توجه شما را به خود جلب می کند، سپس آن را کنار می گذارید؟ آنچه را می خواهید انجام دهید، اما پیش از آن مطمئن باشید که واقعاً می دانید هدفتان از این خرید چیست.


متولدین مهر متولدین مهر:

آیا شما امروز در انتظار مهمان هستید؟ اگر چنین است، ممکن است دچار هراس شوید زیرا خانه شما آنطور که باید، بی نقص و زیبا نیست. ممکن است شما وسوسه شوید تا جارو ، تمیز کننده و سطل زباله را بردارید و به جان خانه بیفتید! سعی کنید زیاد به خود سخت نگیرید زیرا میهمانان شما اهمیتی نخواهند داد که آیا اتاق خواب شما کثیف است یا خیر. بهتر است انرژی خود را ذخیره کنید تا هنگام معاشرت با مهمان ها از انرژی کافی برخوردار باشید.

متولدین آبان متولدین آبان:

شما احتمالاً بسیار خوب به نظر می رسید اما از نظر عاطفی ممکن است خیلی جذاب نباشید. امروز ممکن است یکی از آن روزهایی باشد که به آینه نگاه می کنید و فکر می کنید هیولا فرانکنشتاین را در آن می بینید! امروز یک روز عالی است که کمی خودتان را تحویل بگیرید و به فکر خودتان باشید. به دنبال یک مدل موی جدید بروید، یک ماساژ دریافن کنید و به سونا یا جکوزی سر بزنید و پس از آن خود را به یک اسموتی میوه ای مهمان کنید. اینگونه شما احساس بهتری خواهید داشت!

متولدین آذر متولدین آذر:

ممکن است مفاهیم فکری یا معنوی که سعی در درک آنها دارید، کمی اجتناب ناپذیر و گریزان به نظر برسند. سعی نکنید خودتان را خیلی تحت فشار قرار دهید تا آنها را درک کنید. امروز ریتم زندگی شما کند است پس بهتر است مدتی به چیز دیگری بنگرید و بگذارید اطلاعات در ناخودآگاه شما جمع آوری شود. پس صبر کنید تا امروز سپری شود.

متولدین دی متولدین دی:

اگر درگیر یک پروژه خلاق هستید، به نظر می رسد قوه تخیل شما امروز قصد کمک کردن به شما را ندارد. ممکن است مغز خود را درگیر کنید و سعی کنید ایده های جدیدی را پیدا کنید اما هر بار دست خالی باز می گردید. شاید امروز، روز خوبی برای کار روی پروژه شما نباشد. بعضی اوقات برای حفظ کیفیت آن نیاز به استراحت در کار خود دارید. برای امروز کاری دیگری انجام دهید. فردا دوباره به حالت عادی باز خواهید گشت.


متولدین بهمن متولدین بهمن:

یک دوست ممکن است از شما در زمینه های مالی کمک بخواهد. این چیز مهم و بزرگی نیست، اما ممکن است انتخابی باشد که دوست شما باید انجام دهد. سعی نکنید به جای او تصمیم گیری کنید، اما واقعیت های کافی را یادآوری کنید تا او بداند دقیقاً چه چیزی را برایش بهتر است. به این ترتیب دوست شما مطمئن خواهد شد که در این رابطه فکر کرده است. خرد و دانش شما قطعاً مورد ستایش قرار خواهد گرفت.


متولدین اسفند متولدین اسفند:
یک دوست صمیمی یا شریک عاشقانه ممکن است تماس های شما را پاسخ ندهد و عدم امنیت شما را به بهترین شکل ممکن بالا ببرد. این باعث می شود که فکر کنید دوست شما دیگر اهمیتی به شما نمی دهد. به این دام نیفتید. دوست شما احتمالاً توسط افراد زیادی که به کمک نیاز دارند احاطه شده است، بنابراین به تماس کسی پاسخ نمی کند. صبور باشید، حواس خود را پرت کنید و فردا مجدداً با او تماس بگیرید، این بار پاسخ را به سرعت دریافت خواهید کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 20 دی 98”

قالب تفریحی