فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 4 بهمن 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 232

فال روزانه بهار فال

فال روزانه جمعه 4 بهمن ماه 98

متولدین فروردین متولدین فرودین:

به احتمال زیاد در دنیای شما شخصی وجود دارد که به شدت می خواهد به شما نزدیک شود. اگر راه را باز نکنید و اجازه ندهید این فرد کمی به شما نزدیکتر شود، امشب باید منتظر بروز درگیری و کشمکش باشید. ممکن است بخواهید او را کمی به عقب برانید، اما مراقب باشید که او را به طور کامل پس نزنید. این شخص می خواهد فضای صمیمی بیشتری با شما داشته باشد، اما احتمالاً نمی داند چگونه باید اینکار را انجام دهد.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

احتمالاً وقتی بدانید دوست شما خبر های خوبی برای شما دارد، به سادگی به تماش او پاسخ می دهید یا به دیدن او می روید، اما اگر شرایط سخت و نامناسب باشد چطور؟ اطمینان حاصل کنید که در هر شرایطی حمایت خود را نسبت به دیگران نشان می دهید و فقط در روزهای خوب در کنار دوستانتان نباشید. وفاداری شما به دیگران ممکن است امروز مورد آزمایش قرار گیرد.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

باید بدانید که وضعیت ذهنی و درونی شما تنها با نگاه کردن به صورتتان برای دیگران آشکار می شود. امروز فکر نکنید می توانید چیزهایی را از دیگران پنهان کنید. بنابراین بهتر است به طور صریح بگویید که چه حسی دارید حتی اگر فکر کنید گفته های شما خوشایند همه اشخاص نیست. وضعیت عاطفی شما باید قدرتمند و قوی باشد، پس از آن به نفع خود استفاده کنید.


متولدین تیر متولدین تیر:

نظرات شما امروز قوی است و ممکن است حس کنید که بر قله جهان ایستاده اید. با این حال به یاد داشته باشید که افراد دیگری نیز هستند که جهان را با شما به اشتراک می گذارند، بنابراین درحالی که روز خود را سپری می کنید از آنها چشم پوشی نکنید. بیان افکار خود مشکلی ندارد، اما بیان احساسات شما می تواند یک موضوع کاملاً متفاوت باشد. اگر احساس می کنید که در حال حاضر به اشتراک گذاشتن آن ها با دیگران برای شما مناسب نیست پس اصراری به انجام آن نداشته باشید.


متولدین مرداد متولدین مرداد:

باید بدانید که امروز ممکن است حتی بدون اینکه متوجه شوید، اعمال و رفتار دیگران را کنترل کنید. امروز یکی از آن روزهایی است که در اثر واکنش سایر افراد به فشار شما ،می توان انفجار طغیان عاطفی را در چهره شما مشاهده کرد. احساس نکنید که باید مسئولیت اقدامات دیگران را به عهده بگیرید. ممکن است شما در برخورد با مسائل و مشکلات شخصی خود دوران سختی را پشت سر بگذارید.

متولدین شهریور متولدین شهریور:

امروز مراقب موقعیت های غیر منتظره باشید. خبر خوب این است که نگرش انعطاف پذیر شما برای مقابله با پیچ و تاب ها کاملاً مناسب است و می تواند به نوبه خود این روز را برای شما راحت تر کند. در حالی که ممکن است افراد دیگر وقتی برنامه هایشان منحرف می شود ناراحت شوند، شما متوجه می شوید که می توانید به راحتی موج ها را پشت سر بگذارید و هر وضعیتی را بدون توجه به روشی که در ابتدا برنامه ریزی کرده اید به حالت مثبت تبدیل کنید.


متولدین مهر متولدین مهر:

امروز از پوسته تان بیرون بیایید و سعی کنید اینقدر گوشه گیر نباشید. تا زمانی که گزینه‌های مختلف را کاوش نکنید، مسیر دقیقی را که می خواهید در آن قرار بگیرید پیدا نخواهید کرد. خبر خوب این است که شما باید از نظر عاطفی کاملاً نیرومند باشید، و این به شما اعتماد به نفس می دهید که به افراد دارای اقتدار نزدیک شوید، در نتیجه احترام و اعتقاد آن ها را در هر پروژه ای که اکنون درگیر آن هستید، کسب کنید.


متولدین آبان متولدین آبان:

شما ممکن است تعجب کنید که چرا همه حساس و دل نازک هستند وقتی شما تصور می کنید امروز یک روز عادی است. باید دیگران را درک کنید، اگر می خواهید مردم به شما اعتماد کنند، باید ثابت کنید که می توانید خود را به همان سطحی که آن ها در آن هستند، برسانید. درک بیشتری از نیازهای دیگران نشان دهید.


متولدین آذر متولدین آذر:

ممکن است اینگونه باشد که احساس کنید تا زمانی که به کسی بفهمانید مشکلی دارید که باید با آن مقابله کنید، نمی توانید روز خود را آغاز کنید. امروز بیشتر از حد معمول نیروی عاطفی دارید و می فهمید که مهم است که این احساس را حفظ کنید. ممکن است افراد دیگر سعی کنند با سخنانشان به شما ضربه بزنند، اما به آنچه می گویند توجه کنید. آیا آنها واقعاً روی حقایق تمرکز می کنند یا فقط با نظراتشان به شما آسیب می رسانند؟

متولدین دی متولدین دی:

اجازه ندهید که نظر کوچک و بی فکر شخص دیگر، کل روز شما را خراب کند. ممکن است مردم نسبت به همه چیز از پول گرفته تا احساسات گرفته تا زمانی که با عزیزان سپری می شود کمی سخت گیر باشند. هرچه بیشتر به شخص دیگری بگویید که او اشتباه می کند، او بیشتر توصیه های شما را رد خواهد کرد. به طور کلی، این زمان خوبی است تا به سادگی راه خود را از دیگران جدا کنید و از مسیر آن ها دور شوید.


متولدین بهمن متولدین بهمن:

شما ممکن است اخیراً کمی احساس خستگی و درماندگی کرده باشید. هنگامی که می دانید بدن شما به استراحت نیاز دارد، خود را مجبور به انجام کارها نکنید. حضور در جمع و شرکت در تفریح ها می تواند بسیار وسوسه‌انگیز باشد. شما نمی خواهید حتی یک مورد از اتفاقاتی که در اطراف شما رخ می دهد را از دست بدهید. در برابر وسوسه ای که به شما می گوید در مقابل پیام های مهمی که بدن شما می دهد بی اعتنا باشید، مقاومت کنید. کمی استراحت و آسایش لازم است.


متولدین اسفند متولدین اسفند:
وقت خود را با بحث کردن با شخصی که نمی خواهد نظر خود را در مورد چیزی تغییر دهد، تلف کنید. این یکی از آن روزهایی است که شما با جلوگیری از ادامه اصرار بر انجام کارها به روشی خاص، می توانید وقت خود و سایر افراد را تلف نکنید. اگر می خواهید کاری را به روش خود انجام دهید، پس آن را انجام دهید. اگر شخص دیگری می خواهد کاری را از راه خود انجام دهد، پس به آن شخص اجازه دهید این کار را انجام دهد.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 4 بهمن 98”

قالب تفریحی