فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

فال روزانه 5 دی 98

مجموعه: فال تعداد بازدید: 195

فال روزانه بهار فال

فال روزانه پنجشنبه 5 دی ماه 98

 

متولدین فروردین متولدین فرودین:

امروز باید استقامت و سر سختی خود را نشان دهید. چیزهای زیادی به شما احتیاج دارند و شما چاره‌ای ندارید تا در آنچه از شما انتظار میرود همکاری داشته باشید. هیچ راهی جز این وجود ندارد. شما یک بازیگر کلیدی در رویدادهای اطراف خود هستید و مطمئناً متوجه این موضوع شده اید. ممکن است اشتیاق زیادی برای استراحت کردن و رفتن به تعطیلات داشته باشید اما متاسفانه اکنون نمی توانید این کار را انجام دهید.


متولدین اردیبهشت متولدین اردیبهشت:

ممکن است ایده های بسیار خوبی در رابطه با حوزه حرفه ای خود داشته باشید اما آیا تسلط کامل بر آنها دارید؟ اگر اینطور نیست، این واقعیت را بپذیرید که هنوز هم می توانید از دوره ها یا کارشناسان رشته خود بیاموزید. اینکه از دیگران راهنمایی بگیرید هرگز چیزی از شما کم نخواهد کرد، دست از تردید یا انتقاد کردن در مورد آنچه دیگران به شما پیشنهاد می دهند بردارید.


متولدین خریداد متولدین خرداد:

ممکن است بعضی از نگرانی ها باعث آزار و اذیت شما شوند. شاید شما یک نگرانی مالی یا شکایتی جزئی از سلامتی خود داشته باشید. اجازه ندهید که این موارد شما را پایین بکشاند، شما نیروی درونی برای غلبه بر آن ها را دارید. اگرچه وضعیت کنونی باعث شده احساس تیرگی و افسردگی داشته باشید اما خوشبینی شما به زودی باز خواهد گشت. تا آن زمان ، اعتماد خود را به ارزشهای دیگر، مانند عشق، دوستی و ایمان، جلب کنید.


متولدین تیر متولدین تیر:

ممکن است امروز احساس بد خلقی و تنبلی داشته باشید، مانند اینکه کسری انرژی دارید. اما حال و هوای ناخوشایند امروز، عینیت و واقعیت را به بررسی و افکار شما در مورد آنچه در زندگیتان در جریان است، میبخشد. به عنوان مثال، هر موضوعی که نتواند اشتیاق شما را برانگیزد، احتمالاً ناشی از برخی از تغییرات است.


متولدین مرداد متولدین مرداد:

حال و هوای امروز تا حدودی ناخوشایند و ناراحت کننده است. اگر می توانستید ، هرکسی را که سعی در ایجاد موانع در مسیر شما داشته باشد، از خود دور می کردید یا شاید ترجیح می دهید خودتان از آن ها فاصله بگیرید! امروز برای آزمایش توانایی های شما خوب است. به نظر شما تا چه حد می توانید با پتانسیلهای فردی، احساسی و حرفه ای خود پیش بروید؟

متولدین شهریور متولدین شهریور:

شما تصمیم گرفته اید که خود را مورد قضاوت قرار دهید. بدیهی است عملکرد شما به آن خوبی که باید باشد نبوده است. وقت آن است که انضباط و ترتیب خود را به کار گیرید. ممکن است روشهای کاری خود را تغییر دهید، پول خود را با دقت بیشتری ذخیره کنید یا فعالیتهای خود را متنوع کنید. شاید شما تیم کاری خود را سازماندهی مجدد کنید. همه راه حل ها در دسترس شماست.


متولدین مهر متولدین مهر:

شغل یا خانواده؟ دستاورد اجتماعی یا رضایت شخصی؟ شما ممکن است بین این دو قطب در کشمکش باشید و قسمت زیادی از روز خود را برای جستجوی پاسخ چنین سؤالاتی سپری کنید. اکنون سعی می کنید تمام پایه ها را بپوشانید، اما خستگی و فرسودگی که در روزهایی مانند این احساس می کنید، تذکری است که باید برای آینده تغییراتی عاقلانه و واقعی انجام دهید.


متولدین آبان متولدین آبان:

شما باید با برخی تضاد های داخلی و خارجی مقابله کنید. اغلب بسیار خوشحال می شوید که در رویاهای خود گم شده اید و واقعاً روی آنچه در دنیای واقعی اتفاق می افتد تمرکز نمی کنید. اما امروز مسائل مربوط به کار یا امور مالی شما را بیدار می کند. وحشت بی فایده است. شما آموخته اید که فرار تنها وضعیت را بدتر می کند.


متولدین آذر متولدین آذر:

بی صبری افسانه ای شما در حال حقه زدن به شما است. خیلی عجله دارید، شما ممکن است در بیرون برخی چیزها را تغییر داده باشید اما هنوز کسی که واقعاً هستید دچار تغییر نشده است. در برابر این وسوسه که همه چیز را دور بریزید تا از نو شروع کنید، مقاومت کنید. اگر این کار را کردید، در عرض چند ماه فقط به همان جایی که شروع کرده اید برمی گردید. در مورد یک روش بهتر فکر کنید.

متولدین دی متولدین دی:

شما می توانید کمی لجوج و یک دنده باشید و به نظر می رسد که در حال ارائه نمایش فوق العاده ای از این موضوع هستید. شما هنگام حرکت احتمالاً کمی آهسته هستید، اما به محض شروع کار، خیلی سخت است که شما را متوقف کرد! با این وجود، چیز دشواری وجود ندارد، شما باید به خودتان فرصت دهید.

متولدین بهمن متولدین بهمن:

ممکن است احساس کنید که دیگر نمی توانید احساسات درونی خود را کشف کنید، اما باید پایدار باشید. شما ظرفیت فوق العاده ای برای دفن کردن مشکلات عمیق دارید و می توانید زندگی خود را با فراموشی و عبور از آنها بگذرانید. درست است که این استراتژی به شما امکان می دهد تا در روحیه خوبی قرار بگیرید. اما شاید به این شکل هیچ وقت نتوانید عمیقاً خوشحال باشید. موافق نیستید؟


متولدین اسفند متولدین اسفند:
شما در حال تغییر مسیرها در زندگی حرفه ای خود هستید. این کار را نمی توان در یک روز انجام داد. بعضی اوقات دردناک است. کارها به آرامی پیش می روند و شما را ملزم می کند تا صادقانه فکر کنید و با خود مقابله کنید. فرار نکنید حتی اگر وسوسه شوید. مطمئن باشید که شما از هدف خود دور نیستید.

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “فال روزانه 5 دی 98”

قالب تفریحی