فال روزانه

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه 10 مرداد 99

فال روزانه جمعه 10 مرداد ماه 99 متولدین فرودین: صبور باش و بدون تو تلاش کردی به قدر خودت حالا

6 رنگ مو که شما را جوان تر نشان میدهد

مجموعه: آرایش و زیبایی تعداد بازدید: 515

با گذشت سن، موهای خاکستری میتوانند به کابوسی برای شما تبدیل شوند زیرا آن ها همزمان با ظهور چین و چروک روی صورت، از راه میرسند.در این زمان ممکن است به این فکر کنید که چگونه میتوانید جوان تر به نظر برسید، خوشبختانه در این شرایط چندین نکته میتواند برای شما کارآمد باشد. بعضی اوقات، یک تغییر ساده در رنگ مو میتواند به شما کمک کند تا جوان تر به نظر برسید. در ادامه نگاهی به این رنگ ها می اندازیم.

1. قهوه ای روشن یا شکلاتی

رنگ موی قهوه ای روشن

این رنگ می تواند برای هر زنی مناسب باشد، اما مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد بهترین گزینه، پوست شخص را در نظر بگیرید. مطلوب ترین چیز این است که رنگ موی خود را یک یا دو درجه روشن کنید تا جوان تر بنظر برسید. بنابراین بهتر است از رنگ قهوه ای تیره دوری کنید چراکه این رنگ باعث میشود جزییات و چین و چروک های صورت بیشتر به چشم بیایند و سن شما بیشتر دیده شود.


2. بلوند

رنگ موی بلوند

این رنگ مورد استقبال بیشتر خانم ها قرار میگیرد زیرا می تواند باعث درخشش صورت و کاهش دید موهای خاکستری شود. رنگ های بلوند عسلی یا آنهایی که دارای هایلایت های طلایی هستند، به پوست حالت صورتی رنگ میدهند. به همین ترتیب، بلوند خاکستری میتواند به نفع شما عمل کند تا چین و چروک و لکه ها را کاهش داده و موهای سفید شما را میان خود پنهان کند. اما بلوند پلاتینی چندان ایده آل نیست، چراکه سن شما را بیشتر نشان میدهد.

  • اگر پوست شما به راحتی تیره نمیشود یا خیلی بی رنگ و سفید است و چشمان شما روشن است ، سعی کنید رنگ های بلوند خاکستری یا بلوند سفید را انتخاب کنید.
  • اگر پوست شما بسیار روشن است ، اما چشمان شما تیره است، ایده آل ترین رنگ برای شما بلوند طبیعی است.
  • اگر پوست شما برنزه تر و چشمان شما به رنگ روشن است، رنگ های عسلی یا کاراملی بهترین گزینه ها هستند.
  • اگر پوست شما گرم و سبزه و رنگ چشمان شما نیز تیره است، به سمت رنگ طلایی بروید.
  • برای پوست قهوه ای بهترین گزینه ها بلوند در رنگ های شامپاین یا عسلی است.

3. هایلات ظریف

هایلایت مو

هایلایت در هر رنگ و سایه ای می تواند یک لمس طبیعی به موها وارد کند و ویژگی های صورت شما را نرم و صاف تر کند. اگر موهای شما قهوه ای است، انتخاب یک هایلایت عسلی ایده آل است. اگر بلوند هستید، می توانید برای رسیدن به آن جلوه جوانی ، بیبی لایت را امتحان کنید و موهای خود را پر از روشنایی و درخشندگی کنید و اگر سبزه هستید، رنگ های برنز بهترین انتخاب هستند. در مورد هایلایت ها ، خوب است بدانید که 2 نوع وجود دارد:

  • هایلایت ها: آن ها روشن تر از رنگ طبیعی موی فرد هستند و از آن ها معمولاً برای اضافه کردن درخشندگی به بخش های کوچک مو استفاده میشود. استفاده صحیح از این نوع می تواند جلوه ای طبیعی داشته باشد و به برجسته تر شدن صورت کمک کند.
  • لولایت ها: برخلاف هایلایت ها، لو لایت ها سایه های تیره ای هستند که معمولاً برای کاهش شدت یک رنگ کاربرد دارند. این روش به موها اجازه می دهد حجم بیشتری بدست آورند و ظاهر ضخیم تری داشته باشند.

4. مسی

رنگ موی مسی

این طیف رنگ برای پوست های روشن به شدت توصیه میشود. این رنگ نور بیشتری به چهره میدهد و به شما در رسیدن به ظاهری جوان تر کمک میکند. اگر پوستی روشن و صاف دارید ایده آل است از مسی پر رنگ و شدید استفاده کنید تا درخشش به ویژگی های چهره شما اضافه شود.


5. بالیاژ

بالیاژ

این تکنیک را میتوان با هر نوع مو تطبیق داد، اما هر چه مو بلندتر باشد، آرایشگر برای مکان قراردادن رنگ ایده های بیشتری در اختیار دارد. برای موهای مجعد، یک گزینه عالی است، زیرا این امکان را به وجود می آورد که طرح رنگی زنده تر و واضح تر باشد. به لطف ادغام چندین سایه، بالیاژ برای نمایش ظاهری جوان و مدرن ایده آل است.


6. عسلی

رنگ موی عسلی

این نوع رنگ از پوست روشن، برنزه یا قهوه ای استقبال می کند و برای هر نوع مو به ویژه موج دار یا فرفری ایده آل است. اضافه کردن هایلایت به این رنگ می تواند ویژگی های صورت را نرم تر کرده و جلوه ای چشمگیر تر به موها ببخشد که ظاهر را تازه می کند. همچنین، این رنگ برای تغییر جسورانه ظاهر ایده آل است و می تواند به موهای شما ظاهری درخشنده و جوانانه ببخشد.


منبع: BrightSide

مطالب مرتبط

دیدگاه شما

نظر شما برای “6 رنگ مو که شما را جوان تر نشان میدهد”

قالب تفریحی